fbpx

Polecamy

Do Budvy po medale

Do Budvy po medale Do Budvy po medale

131 osób liczy kickbokserska reprezentacja Polski na najbliższe Mistrzostwa Europy kadetów starszych i juniorów, które odbędą się w Czarnogórze. W tym gronie nie brakuje starachowickich akcentów. Do Budvy pojedzie dwójka naszych zawodników: Julia Wojtan i Mateusz Gunia, a także ich klubowy trener Marek Jasiński.

7 listopada (niedziela) ceremonią otwarcia mistrzostw rozpocznie się walka o medale i tytuły mistrzów Europy w kickboxingu. W czarnogórskiej Budvie będziemy trzymać kciuki za dwójkę naszych zawodników.

W kategorii do 52 kg w formule K1 juniorka Julia Wojtan powalczy o kolejny do swojej kolekcji medal. Tym razem jednak będzie to walka o medal Mistrzostw Europy. Trzymamy kciuki za aktualną stypendystkę Gminy Starachowice.

Liczymy również na udany występ drugiego z naszych reprezentantów – Mateusza Gunię, który również powalczy o medal w formule K1. Nasz junior rywalizować będzie w kategorii wagowej do 63,5 kg.

Naszych zawodników do sukcesów motywować będzie jeden z trenerów kadry narodowej – Marek Jasiński. Prezes i trener starachowickiego „Dragona” kolejny raz dostąpił zaszczytu uczestnictwa w imprezie mistrzowskiej w roli trenera kadry „biało-czerwonych”. To wielkie wyróżnienie dla tego znakomitego fachowca.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media