fbpx

Polecamy

Trójka z Senshi jedzie do Rumunii

Trójka z Senshi jedzie do Rumunii Trójka z Senshi jedzie do Rumunii

Już tylko dwa tygodnie pozostały do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai dla kadetów, juniorów, młodzieżowców oraz open. W rumuńskiej Oradei starachowicki klub Senshi będzie miał aż trzech reprezentantów.

Zuzanna Pacek, Julia Seweryn i Karol Ożóg to trójka zawodników Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin „Senshi”, która wywalczyła kwalifikacje do wielkiej imprezy mistrzowskiej. W dniach 13-14 listopada to właśnie oni powalczą o sukcesy sportowe w Rumunii. Miasto Oradea będzie bowiem organizatorem tegorocznej edycji mistrzostw „Starego Kontynentu” w tej odmianie karate.

Podopieczni Sebastiana i Mariusza Koziełów „przepustki” do udziału w tej imprezie wywalczyli podczas wrześniowego turnieju w Ełku.

Zuzanna Pacek zdobyła wówczas złoty medal w kata juniorek. Julia Seweryn była druga w tej samej konkurencji, a ich klubowy kolega Karol Ożóg był najlepsza w kata kadetów. W Ełku doskonale spisała się Julia Seweryn, która do sukcesu w kata dołożyła jeszcze zwycięstwo w kumite dziewcząt.

- Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, gdyż jest to pierwsza "poczwórna" kwalifikacja do ME naszych zawodników - ich ciężka praca i ogromny sukces – podsumowali występ w Ełku nasi trenerzy na klubowym profilu FB.

Nasi zawodnicy mają już za sobą konsultację kadry, która już wkrótce powalczy o medale w Rumunii. Konsultacja odbyła się w dniu 23 października w Bielańskim KKK w Warszawie.

W dwóch blokach treningowych udział wzięło niemal 60 zawodników. Treningi i spotkanie organizacyjne przeprowadzili shihan Bogdan Lubos oraz trenerzy: Wojciech Radziewicz, Paweł Orysiak, Krzysztof Habraszka, Marianna Sulima-Nurkiewicz, Marian Zając, Maciej Mazur.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media