fbpx

Polecamy

Poszukiwany z narkotykami

Poszukiwany z narkotykami Poszukiwany z narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego starachowickiej komendy we wtorek wieczorem zatrzymali 36-latka. Mundurowi podczas interwencji ujawnili przy mężczyźnie narkotyki. 36-latek był dodatkowo poszukiwany.

We wtorkowy wieczór policjanci z wydziału kryminalnego, na jednej z ulic Starachowic podjęli czynności wobec kierującego audi. Pomimo wydanych poleceń do zatrzymania, kierujący samochodem nie zatrzymał się. Po krótkim pościgu auto zatrzymało się, w tym czasie pasażer kontynuował ucieczkę pieszo. Funkcjonariusze udali się w pościg pieszy za mężczyzną, którego po chwili zatrzymali.


reklama


Okazało się że pasażer miał dużo na sumieniu. 36-latek miał przy sobie narkotyki w postaci białego proszku zweryfikowanego jako amfetamina. Mężczyzna był także poszukiwany do odbycia 2 miesięcy tymczasowego aresztu jako środka zapobiegawczego za inne przestępstwo.

Natomiast od 41-letniego kierującego została pobrana krew do badań, ponieważ test, który wykonali policjanci wykazał obecność zabronionych środków w jego organizmie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

36-latkowi dodatkowo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a 41-latkowi za niezatrzymanie się do kontroli drogowej nawet do 5 lat.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media