fbpx

Polecamy

Wielkie Morsowanie dla Mikołajka! Pomóżmy chłopcu w walce o zdrowie Wyróżniony

Wielkie Morsowanie dla Mikołajka! Pomóżmy chłopcu w walce o zdrowie Wielkie Morsowanie dla Mikołajka! Pomóżmy chłopcu w walce o zdrowie

Mikołaj Leszczyński z gminy Brody walczy z nowotworem. Batalia trwa miesiącami, a ludzie dobrego serca już kilkukrotnie angażowali się w pomoc. Teraz potrzebne są kolejne środki na leczenie chłopca.

Do maja tego roku Mikołajek rozwijał się jak każde dziecko, a rodzice nie zauważyli nic niepokojącego. Do dnia, w którym w okolicach oczu chłopca pojawiły się krwawe wylewy. To właśnie one zaniepokoiły rodziców i były przyczyną wizyty u lekarza. U Mikołaja zdiagnozowano rzadki nowotwór Neuroblastome IV stopnia. Guz pierwotny zlokalizowany w jamie brzusznej z przerzutami do szpiku, kości, płuc i oczodołów sprawił, że chłopiec szybko zmienił się nie do poznania. Stan Mikołaja jest bardzo poważny. Niestety guz pierwotny jest aktywny i potrzebna będzie immunoterapia, która może kosztować nawet 1 milion złotych.


reklama


W Starachowicach i okolicach miasta nie brakuje ludzi o dobrych sercach. Świetnym przykładem tego jest grupa licytacyjna "Zdążyć przed Panem Bogiem", która zrzesza ponad 8 tysięcy członków i nieustannie pomaga osobom potrzebującym, wspierając ich finansami z organizowanych zbiórek i aukcji.

Żeby dołączyć do grupy licytacyjnej, trzeba mieć profil w mediach społecznościowych. Na licytację można wystawić wszystko - przedmioty, usługi. Wszystko co jest sprawne, nadaje się do użytku, nadaje się do spożycia. Następnie uczestnicy grupy mogą licytować, przebijając stawkę. Określony jest czas licytacji, osoba która zaproponuje najwyższą stawkę wygrywa przedmiot licytacji. Kwotę, którą określiła wpłaca na konto zbiórki, a osoba, która wystawiła przedmiot po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty, przekazuje to co wystawiła do licytacji. Jest to naprawdę bardzo proste. 

Link do grupy licytacyjnej:https://www.facebook.com/groups/starachowicepomagaja


reklama


Teraz jedna z członkiń grupy, Katarzyna Stodulska, po raz kolejny wyszła z inicjatywą zbiórki pieniędzy dla Mikołajka i zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Wielkim Morsowaniu.

- Nie wiesz jak? Nie masz z kim? Pomożemy! Nie chcesz lub nie możesz morsować? Będzie też ognisko. Przyjdź, wpłać, pomóż. Ta licytacja będzie trochę inna. Wpłać dowolną kwotę, nie mniejszą niż 50 zł na konto lub na miejscu do puszki. Licytacja trwa do 5.11.2021 do godz. 21.00. Termin imprezy do ustalenia po zakończeniu licytacji - pisze w mediach społecznościowych pomysłodawczyni charytatywnej akcji połączonej z morsowaniem. 

Co ważne, w składzie społeczności jest wielu amatorów w morsowaniu, więc każdy może bez obaw dołączyć do wydarzenia. Liczy się dobra zabawa i zebranie jak największej ilości pieniędzy dla Mikołajka. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Link: https://www.facebook.com/groups/starachowicepomagaja/permalink/626358271868003/

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media