fbpx

Polecamy

Nielegalnego porzucania tekstyliów w Mircu (zdjęcia)

W ostatnim czasie na terenie gminy Mirzec ma miejsce proceder nielegalnego porzucania zużytych tekstyliów na prywatnych nieruchomościach. Posterunek Policji w Mircu oraz Urząd Gminy w Mircu apelują o wzmożoną czujność oraz zgłaszanie na posterunek policji wszelkiego rodzaju podejrzanych zachowań.

Mając na uwadze zachowanie czystości i porządku na terenie gminy oraz ukrócenie tego procederu, w przypadku zaobserwowania podejrzanych zachowań, prosi się o kontakt z Posterunkiem Policji w Mircu:

Kierownik Posterunku Policji w Mircu– asp. szt. Ryszard Błach, tel. 41 266 54 17,  tel. komórkowy: 723-192-194, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzielnicowy Rejonu 15 asp. Marcin Markowski– obsługuje rejon – Mirzec, Gadka, Jagodne, Trębowiec Duży i Mały, Osiny, tel. 797-317-408, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzielnicowy Rejonu 16 st. sierż. Kamil Spadło – obsługuje rejon – Tychów Stary, Tychów Nowy, Ostrożanka, Małyszyn Górny i Dolny, Krzewa, tel. 734-477-642, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżur całodobowy: Dyżurny Komendy Powiatowej w Starachowicach, tel.  47 804 32 05, telefon alarmowy 112 lub 997.


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media