fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Urodzinowa loteria Centrum Galardia. Zrób zakupy, wygraj samochód! (zdjęcia)

Urodzinowa loteria Centrum Galardia. Zrób zakupy, wygraj samochód! (zdjęcia) Urodzinowa loteria Centrum Galardia. Zrób zakupy, wygraj samochód! (zdjęcia)

Jesień z nowym autem? To takie proste! Odwiedź Centrum Galardia w dniach 23 października – 20 listopada, zrób zakupy za minimum 50 złotych i wygraj nową Toyotę Aygo oraz mnóstwo dodatkowych nagród rzeczowych. Loteria Pozytywnie Odjechana to atrakcja przygotowana dla klientów z okazji przypadających właśnie 7. urodzin galerii.

Dziś każdy z nas potrzebuje złapać głęboki oddech i z pozytywnym nastawieniem ruszyć naprzód – najlepiej w pachnącym nowością komfortowym aucie, które doskonale się sprawdzi podczas dalekich, jesiennych wycieczek, jak i codziennych podróży.

Centrum Galardia, aby uprzyjemnić swoim klientom jesienne zakupy i zarazem sprawić wyjątkowy prezent, zaprasza do wzięcia udziału w loterii z fantastyczną nagrodą główną – nową Toyotą Aygo. Na uczestników zabawy czeka też ponad 300 nagród rzeczowych, m.in. karty podarunkowe o wartości 50 zł i 30 zł, vouchery do salonów urody oraz na indywidualne treningi personalne, bilety do kina i wiele innych upominków.

Aby spróbować swojego szczęścia w Loterii Pozytywnie Odjechanej wystarczy odwiedzić Centrum Galardia w dniach 23 października – 20 listopada i zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie), a następnie zarejestrować swój paragon na stoisku akcji zlokalizowanym na terenie centrum lub na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl. Informacja o otrzymanej nagrodzie zostanie wysłana w wiadomości SMS oraz drogą e-mailową. Każde kolejne 50 zł, to kolejna szansa na wygraną, a paragon z lokali usługowych branży gastronomicznej i rozrywkowej uprawniają do dodatkowego ekstralosowania!

„Mam nadzieję, że będą to niezapomniane zakupy dla naszych klientów! Trzymam kciuki za wszystkich uczestników loterii i szczęśliwe losowanie. Liczę na to, że przygotowane przez nas nagrody ucieszą zwycięzców, a wygrany nowy samochód stanie się dla nowego właściciela powodem do wielkiego świętowania” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 22 listopada. Ważne – aby odebrać klucze do nowego samochodu, należy zachować paragon. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 24 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące sklepów i punktów sprzedaży, które biorą udział w loterii, oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl.

Projekt i wykonanie Spotted: Media