fbpx

Polecamy

Grzegorz Kaleta rezygnuje z funkcji dyrektora szpitala

Grzegorz Kaleta rezygnuje z funkcji dyrektora szpitala Grzegorz Kaleta rezygnuje z funkcji dyrektora szpitala

Kolejne zmiany kadrowe w Starachowicach. Do dymisji podał się Grzegorz Kaleta, dyrektor szpitala powiatowego – informuje Echo Dnia. Szefować lecznicy ma do końca roku.

Komisji, która powoływała Grzegorza Kaletę na to stanowisko, przewodniczył były już członek Zarządu Powiatu Robert Sowula.

– Przekonała nas koncepcja, doświadczenie i merytoryczna rozmowa, która była wymianą opinii w gronie ekspertów – mówił wówczas przewodniczący komisji konkursowej.


reklama


Kielczanin Grzegorz Kaleta dyrektorem został w listopadzie 2019 roku. To magister historii i prawa, ukończył Akademię Świętokrzyską i UMCS w Lublinie, a także podyplomowe studia MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Ze służbą zdrowia związany jest od 2011 r. (był m.in. dyrektorem opatowskiego szpitala, a także prezesem spółki Top Medicus, pełnił także funkcję specjalisty ds. prawnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. W. Buszkowskiego w Kielcach).

1 komentarz

  • Xdfg
    Xdfg piątek, 19 listopad 2021 20:32 Link do komentarza

    Ciekawe czy resztę kolesi też wywalą czy nadal całe klany będą bez kompetencji zajmować stworzone dla nich etaty? Czas pokaże czy to prawdziwa czystka czy tylko wymiana kolegów.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media