fbpx

Polecamy

Radni PiS apelują do starosty starachowickiego

Radni PiS apelują do starosty starachowickiego Radni PiS apelują do starosty starachowickiego

Działacze PiS apelują do starosty o rezygnację z funkcji, Piotr Babicki odpowiada – „radni PiS nie muszą mnie do niczego przekonywać”.

Zdaniem radnych z klubu PiS starosta starachowicki powinien zrezygnować ze swojej funkcji w związku z sytuacją kadrową w szpitalu w Starachowicach.

- Dyrektor szpitala Grzegorz Kaleta złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Wcześniej odwołany został nieetatowy członek zarządu powiatu odpowiedzialny za sprawy szpitala Robert Sowula. Od dłuższego czasu docierały do nas także niepokojące informacje, że nadmiernie zatrudniane są osoby z zewnątrz, a pracownicy przygotowani merytorycznie są odsuwani od swoich obowiązków. Prosiliśmy dyrektora szpitala o wyjaśnienia w tej kwestii. Podczas październikowej sesji usłyszeliśmy od niego, że wzrost zatrudnienia jest konieczny dla dobrego funkcjonowania szpitala - mówiła Danuta Krępa.


reklama


Zdaniem radnych PiS to starosta powinien wziąć odpowiedzialność za tę sytuację.

Głos zabrał sam zainteresowany. Komentarz poniżej.

Radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości nie muszą mnie do niczego przekonywać. Jestem po rozmowie z prezydentem Markiem Materkiem i członkami naszego komitetu wyborczego, którzy znają decyzje, które podjąłem. Opinia publiczna także zostanie przeze mnie o tym poinformowana w odpowiednim momencie.

1 komentarz

  • Fredka
    Fredka niedziela, 21 listopad 2021 21:59 Link do komentarza

    A może radni PIS złożą rezygnację ze względu na zaistniałą w kraju sytuację?

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media