fbpx

Polecamy

"Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami

"Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami "Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami

Jesteś osobą niepełnosprawną? Szukasz pracy? Weź udział w projekcie "Pracujemy", realizowanym przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON" w ramach „Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja i Rozwój 2014-2020". Szczegóły poniżej.

Głównym celem projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami, a także wsparcie zawodowe osób już pracujących. Projekt skierowany jest do grupy:

    1000 osób niepełnosprawnych pozostających bez zatrudnienia.

    1000 osób niepełnosprawnych pracujących, którzy dzięki uczestnictwu w działaniach projektowych znacznie poprawią swoją sytuację na rynku.


reklama


Każda osoba biorąca udział w projekcie otrzyma profesjonalne wsparcie podnoszące kompetencje zawodowe i społeczne. Ścieżkę wsparcia, jakim zostanie objęty uczestnik projektu, określi stworzony przez Trenera Pracy - Indywidualny Plan Działania. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Stowarzyszenia EKON.

Informacja nadesłana przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON"

PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media