fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

"Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami

"Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami "Pracujemy" - projekt aktywizacji i wsparcia zawodowego osób z niepełnosprawnościami

Jesteś osobą niepełnosprawną? Szukasz pracy? Weź udział w projekcie "Pracujemy", realizowanym przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON" w ramach „Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja i Rozwój 2014-2020". Szczegóły poniżej.

Głównym celem projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami, a także wsparcie zawodowe osób już pracujących. Projekt skierowany jest do grupy:

    1000 osób niepełnosprawnych pozostających bez zatrudnienia.

    1000 osób niepełnosprawnych pracujących, którzy dzięki uczestnictwu w działaniach projektowych znacznie poprawią swoją sytuację na rynku.


reklama


Każda osoba biorąca udział w projekcie otrzyma profesjonalne wsparcie podnoszące kompetencje zawodowe i społeczne. Ścieżkę wsparcia, jakim zostanie objęty uczestnik projektu, określi stworzony przez Trenera Pracy - Indywidualny Plan Działania. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Stowarzyszenia EKON.

Informacja nadesłana przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON"

PS

Projekt i wykonanie Spotted: Media