fbpx

Awantura z narkotykami, napaść na policjantów

W minioną niedzielę policjanci z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę w związku z czynną napaścią na funkcjonariuszy policji. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania tych osób ujawniane zostały znaczne ilości środków odurzających. Teraz całej trójce grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Starachowiccy kryminalni podjęli w minioną niedzielę interwencję wobec 50-latka. W trakcie czynności mężczyzna zaczął się awanturować, a po chwili na miejscu pojawiły się dwie kobiety, które postanowiły wspomóc kolegę. Agresorzy zaczęli szarpać i odpychać interweniujących funkcjonariuszy. W wyniku dalszych działań policjantów cała trójka została zatrzymana. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania tych osób mundurowi znaleźli i zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany oraz prawie 60 gramów amfetaminy.

Teraz cała trójka za swoje czyny odpowie przed sądem. 37 i 18-latce za czynną napaść grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 50-latek usłyszał zarzuty związane naruszenie nietykalności cielesnej interweniującego policjanta oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

Wczoraj wobec tych osób zostały zastosowane wolnościowe środki zapobiegawcze.


reklama


Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media