fbpx

Ulica Letniskowa po nowemu

Ulica Letniskowa po nowemu Ulica Letniskowa po nowemu

Dotychczas gruntowa ulica Letniskowa zyskała nową, utwardzoną nawierzchnię z kostki brukowej i płyt ażurowych. Długość zmodernizowanego odcinka to 700 m. Mieszkańcy z zadowoleniem przyglądają się nowej drodze, która poprawiła komfort dojazdu i dojścia do nieruchomości.

Wykonawcą inwestycji była firma TIK Bruk Tomasz Knopik z Nowego Miasta, realizacją inwestycji zajmował się Referat Gospodarki Odpadami i Dróg. Wartość inwestycji to ponad 440 tys. zł.


reklama


Ulica Letniskowa przez kilkadziesiąt lat miała nawierzchnię gruntową. Wykonaliśmy tu podbudowę, kawałek nawierzchni z kostki, a także z płyt ażurowych – informuje Prezydent Miasta Marek Materek. Płyty ażurowe są tu zastosowane nie przez przypadek, dlatego że ta ulica nie posiada odwodnienia, nie posiada kanalizacji deszczowej. Wiedząc o tym, że mieszkańcy od kilkudziesięciu lat czekają na to, aby można było dojechać do swoich posesji, dojść do swoich nieruchomości w miarę przyzwoity sposób, wykonaliśmy pracę właśnie w takim zakresie – dodał Prezydent.

Szczególne podziękowania kierowane są dla Pana Roberta Adamczyka, który bardzo ciężko pracował, aby udało się zrealizować tą inwestycje oraz dla Pana Kazimierza Sławka, który przyczynił się do jej realizacji – wspomnieli Pani Ewa Skiba Wiceprezydent Miasta oraz Pan Ernest Kumek, kierownik Referatu Gospodarki Odpadami i Dróg w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media