fbpx

Lodowisko pod Choinką już do dyspozycji starachowiczan! (zdjęcia)

Lodowisko pod Choinką jest już do dyspozycji mieszkańców Starachowic i okolic. W minioną sobotę nastąpiło oficjalne otwarcie obiektu. Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji, m.in. warsztaty jazdy na łyżwach i konkursy.

4 grudnia o godzinie 17:00 nastąpiło oficjalne otwarcie starachowickiego "Lodowiska pod Choinką". Dla wszystkich zainteresowanych organizatorzy przygotowali m.in. pokaz jazdy figurowej na lodzie, pokazowy trening hokejowy oraz towarzyski mecz hokejowy pomiędzy drużynami "Piraci Skarżysko" i "Rola Radom". Można było wziąć udział w warsztatach nauki jazdy na łyżwach, a dla najmłodszych szczególną atrakcją były animacje i konkursy. Oprócz tego rozpalono ognisko, a po mocy wrażeń uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanego przez organizatorów poczęstunku lub oferty Food Trucka. 

Lodowisko zostało wypożyczone przez miasto na trzy miesiące. Znajduje się przy ulicy Szkolnej 14 (obok parkingu wiaty rekreacyjnej w kompleksie sportowo – rekreacyjnym). Przy sprzyjających warunkach pogodowych będzie czynne codziennie do 28 lutego 2022 roku w godzinach 9:30 – 21:30 (oprócz Wigilii, Bożego Narodzenia i Nowego Roku). Bilet normalny za godzinę jazdy będzie kosztował 10 złotych, a ulgowy 5 złotych. Do dyspozycji użytkowników lodowiska jest 100 par łyżew i misie do nauki jazdy - koszt wypożyczenia to 10 złotych za godzinę. Cennik przewiduje zniżki, a przed południem szkoły podstawowe będą mogły korzystać z obiektu za darmo, w ramach zajęć wychowania fizycznego.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media