fbpx

Centrum Galardia już rozdaje prezenty!

Centrum Galardia już rozdaje prezenty! Centrum Galardia już rozdaje prezenty!

Mikołajkowe upominki dla dzieci, karty podarunkowe dla dorosłych, mnóstwo promocji w nowym programie lojalnościowym i oryginalny Jarmark Bożonarodzeniowy – w Centrum Galardia zrobiło się bardzo świątecznie. Na klientów poszukujących prezentów czeka wiele wyjątkowych inspiracji. Najmłodsi będą też mieli okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Skoro idą święta, to w centrum nie może zabraknąć tego najważniejszego gościa! Święty Mikołaj zawita do Galaradii dwukrotnie – 4 grudnia oraz 6 grudnia. W godzinach 12:00-19:00 będzie można go zobaczyć na żywo, pozdrowić i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Każdy maluch otrzyma też słodki mikołajkowy upominek.

Karty podarunkowe na gwiazdkę

Prezenty czekają również na dorosłych! Centrum Galardia przygotowało dla klientów świąteczne karty przedpłacone o wartości 30 złotych. Wystarczy zrobić zakupy w dniach – 4 grudnia, 6 grudnia, 11-12 grudnia oraz 18-19 grudnia, dołączyć do programu NON STOP BONUS, zgłosić się na stoisko promocyjne w godzinach 11:00-18:00 i okazać paragon. Warto się pospieszyć – podczas trwania akcji obowiązywać będzie dzienny limit kart.

NON STOP BONUS

Promocje nigdy się nie kończą! Dzięki nowemu programowi lojalnościowemu Centrum Galardia NON STOP BONUS klienci korzystają ze stałych zniżek do wybranych sklepów i restauracji. Jako pierwsi otrzymują również informacje na temat akcji promocyjnych i wydarzeń organizowanych w centrum. Zbierane przez nich punkty mogą wymieniać na karty podarunkowe i nagrody rzeczowe.

„Liczę na to, że inauguracja programu lojalnościowego właśnie w grudniu dostarczy naszym klientom jeszcze więcej przyjemności podczas świątecznych zakupów i umożliwi realizację wszystkich życzeń z listów do Świętego Mikołaja. Zaplanowaliśmy również wiele różnorodnych atrakcji. Chcemy, aby odwiedzające nas rodziny, znajomi, przyjaciele mogli już poczuć wyjątkową atmosferę świat i spędzić radośnie wspólny czas” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Jarmark pełen gwiazdkowych inspiracji

W dniach 7-12 grudnia pasaż Centrum Galardia zamieni się w wielki Bożonarodzeniowy Jarmark. Będzie można znaleźć na nim niepowtarzalne prezenty, kupić oryginalne rękodzieło, a także zaopatrzyć się w regionalne smakołyki na świąteczny stół. To jeszcze nie wszystko! W określone dni w Galardii będą pojawiać się dodatkowe stoiska: z girlandami i ozdobami świetlnymi na choinkę i do dekoracji domu (1-24 grudnia) oraz z ręcznie tworzonymi świątecznymi produktami, jak anioły czy makramy (3-24 grudnia). Na zewnątrz centrum pojawi się także punkt sprzedaży fajerwerków (27-31 grudnia) oraz żywych choinek (6-24 grudnia).

Więcej informacji na www.centrumgalardia.com.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media