fbpx

Polecamy

Zmarł Prezydent Zenon Krzeszowski

Zmarł Prezydent Zenon Krzeszowski Zmarł Prezydent Zenon Krzeszowski

W wieku 73 lat zmarł Zenon Krzeszowski, były prezydent Starachowic w latach 1994-1998.

Człowiek, któremu Starachowice zawdzięczają między innymi wiadukt. Samorządowiec z krwi i kości, któremu dobro naszego miasta zawsze leżało na sercu. To ogromna strata dla najbliższych, ale także dla naszego miasta.
 
Prezydent Zenon Krzeszowski był już na zasłużonej emeryturze, mimo to cały czas brał aktywny udział w życiu miasta. W ostatnich latach działał w Towarzystwie Przyjaciół Starachowic oraz w Stowarzyszeniu "Eko-Serce".


reklama


Zobacz też: Smutny dzień dla Starachowic. Nie żyje Tomasz Jarosław Capała


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media