fbpx

Smutny dzień dla Starachowic. Nie żyje Tomasz Jarosław Capała

Smutny dzień dla Starachowic. Nie żyje Tomasz Jarosław Capała Smutny dzień dla Starachowic. Nie żyje Tomasz Jarosław Capała

W poniedziałek 3 stycznia, w godzinach porannych, zmarł Tomasz Jarosław Capała. Był osobą mocno zaangażowaną w życie Starachowic. W latach 2006-2010 pełnił funkcję zastępcy prezydenta miasta. W latach 2010-2014 był radnym Rady Miejskiej. Odszedł w wieku 57 lat.

Tomasz Jarosław Capała w 1983 roku ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował m.in. w Fundacji - Agencja Rozwoju Regionalnego. Rozwijał tam Fundusz Poręczeń Kredytowych Fundstar. Następnie w Starostwie Powiatowym w Starachowicach kierował działem promocji miasta i powiatu starachowickiego.


reklama


Zobacz też: Zmarł Prezydent Zenon Krzeszowski


W latach 2006 - 2010 pełnił funkcję zastępcy prezydenta miasta. Został powołany na to stanowisko na wniosek ówczesnego prezydenta Starachowic, Wojciecha Bernatowicza. Radnym Rady Miejskiej Starachowic był w latach 2010-2014, z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Warto przypomnieć, że niecały rok temu, w kwietniu 2021 roku, zmarła żona Tomasza Jarosława Capały, Małgorzata. Była nauczycielką w Szkole Podstawowej numer 10 w Starachowicach, a kiedy odeszła, miała zaledwie 52 lata. 3 stycznia 2022 roku odszedł także były Prezydent Starachowic, Zenon Krzeszowski. To trudny dzień dla Starachowic.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media