fbpx

Do Przedszkola nr 11 trafił specjalistyczny sprzęt (zdjęcia)

Do Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach trafiły specjalistyczne pomoce dydaktyczne. Łączna wartość dofinansowania wyniosła 30 tysięcy złotych. Z otrzymanych środków zakupiono m.in. nowoczesny sprzęt i oprogramowanie multimedialne do diagnozy i terapii logopedycznej dla dzieci z afazją czy autyzmem. Dofinansowanie znacznie wpłynęło na jakość kształcenia najmłodszych, a to nie koniec dobrych wieści dla przedszkolaków i ich rodziców.

Przedszkole Miejskie nr 11 to miejsce szczególne. Placówka prowadzi zajęcia w 4 grupach integracyjnych i jednym oddziale specjalnym. W ostatnich tygodniach do przedszkola trafiły specjalistyczne pomoce dydaktyczne do prowadzenia działań terapeutycznych. Do dyspozycji dzieci są kwadraty sensoryczne, dywan terapeutyczny, piasek kinetyczny, klocki pamięci, projektor światła i kamienie z kartami pracy. Pieniądze pochodziły z budżetu gminy. 4 stycznia placówkę odwiedził sam Prezydent Starachowic Marek Materek, a przy tej okazji podzielił się ze społecznością Przedszkola kolejną dobrą informacją.

Kolejna dobra wiadomość dotyczyła zmiany planów zagospodarowania części działki, na której zlokalizowane jest przedszkole, pod budownictwo czynszowe.


Więcej informacji tu:
Porcja dobrych informacji dla Przedszkola nr 11


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media