fbpx

Wspólne kolędowanie w szczytnym celu (zdjęcia)

W miniony piątek Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy wypełniła muzyka i śpiew. W parafii zlokalizowanej przy ulicy Jana Pawła II odbył się wyjątkowy koncert kolęd - wyjątkowy zarówno z powodu występujących artystów oraz z powodu szczytnego celu, który przyświecał wydarzeniu.

Koncert Kolęd wpisał się w cykl imprez sportowych i kulturalnych organizowanych dla Patryka Niekłania - pochodzącego ze Starachowic utalentowanego sportowca, akrobaty i finalisty telewizyjnego reality-show. 2 grudnia 2018 roku Patryk brał udział w wypadku samochodowym. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala, następnie w śpiączce trafił do kliniki "Budzik dla dorosłych" Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie. Obecnie Patryk walczy o powrót do pełni sprawności. Rehabilitacja przynosi efekty, ale musi być prowadzona bardzo intensywnie. Na to potrzebne są znaczne fundusze.

Przed widownią zgromadzoną w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy wystąpili: Wiktor Kowalski, jeden z laureatów telewizyjnego show The Voice of Poland oraz Ireneusz Gliściński - wójt gminy Krasocin wraz z radną Iwoną Duszą. Na wydarzeniu obecna była również poseł Agata Wojtyszek, która na zakończenie dziękowała za możliwość przeprowadzenia wydarzenia w parafii oraz za liczny udział Starachowiczan.

Przez całe wydarzenie do puszek wolontariuszy można było wrzucać datki. Zebrane w trakcie wydarzenia fundusze przekazane zostaną na leczenie Patryka Niekłania.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media