fbpx

Policyjne podsumowanie weekendu. Kolizje drogowe, kierowcy pod wpływem

Policyjne podsumowanie weekendu. Kolizje drogowe, kierowcy pod wpływem Policyjne podsumowanie weekendu. Kolizje drogowe, kierowcy pod wpływem

W trakcie ostatnich trzech dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 5 kolizji drogowych. Zatrzymano trzech kierujących pod wpływem alkoholu oraz jednego kierującego poruszającego się samochodem pomimo zakazu.

Przez ostatnie trzy dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 5 kolizji drogowych. Do najgroźniejszej z nich doszło w piątkowy wieczór, gdzie w Wielkiej Wsi zderzyły się dwa pojazdy. Nietrzeźwy 35 letni kierujący Chryslerem zderzył się z prawidłowo poruszającą się 29 letnią kierującą oplem. Kobieta podróżowała z 3 letnim dzieckiem. Na szczęście nikomu w tym zdarzeniu nic się poważnego nie stało. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila został zatrzymany i teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


reklama


W nocy z soboty na niedzielę policjanci ze starachowickiej drogówki podjęli pościg za kierującym Oplem, który nie zatrzymał się do kontroli w Wąchocku. W trakcie pościgu kierujący popełnił szereg wykroczeń m.in. nie stosowania się do sygnalizacji świetlnej oraz przekraczania dopuszczalnej prędkości. Po zatrzymaniu okazało się że kierowca to 32 latek który miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wraz z kierującym w pojeździe znajdowało się dwoje nietrzeźwych pasażerów 38 latek oraz 32 latka. Kobieta była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media