fbpx

Napaść w Starachowicach! Mężczyzna zaatakowany nożem

Napaść w Starachowicach! Mężczyzna zaatakowany nożem Napaść w Starachowicach! Mężczyzna zaatakowany nożem

W minioną niedzielę, przed godziną 20, starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące bójki na jednej z ulic miasta. W związku z zajściem zatrzymani zostali mężczyzna i kobieta.

W niedzielę 9 stycznia przed godziną 20 starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące bójki na jednej z ulic miasta. W wyniku całej sytuacji ranny miał zostać mężczyzna. Po dotarciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zajęli się rannym 30-latkiem, który został ugodzony nożem w brzuch. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, rana nie była zagrażająca życiu. Na miejscu zdarzenia policjanci nie zastali już sprawców.


reklama


Natychmiast podjęto działania zmierzające do ustalenia sprawców napaści. Szereg czynności doprowadził funkcjonariuszy do zatrzymania dwóch osób – 39-letniej kobiety oraz 30-letniego mężczyzny. Podejrzany był już wcześniej notowany. Dzisiaj zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty, w tym usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media