fbpx

Konkurs na Najpiękniejszą Choinkę 2021 roku zakończony!

Jedni co roku kupują żywą, inni wybierają sztuczne. Tradycyjne, kolorowe i pełne łańcuchów lub stonowane, a nawet takie wykonane z szyszek. Ile domów, tyle pomysłów na ubranie choinki, a wszystkie ciekawe i przyciągające uwagę.

Dowodem na to są zdjęcia, które napływały do nas w ostatnim czasie. W ramach konkursu portalu SpottedStarachowice.pl nadsyłaliście do nas fotografie swoich świątecznych drzewek i to nasi czytelnicy decydowali o tym, kto zdobędzie wyróżnienie publiczności.

A oto wyniki. Zgłoszono 38 choinek, na które w sumie oddano prawie 2000 głosów, najwięcej na choinkę przygotowaną przez Panią Ewy. W tym sezonie przygotowaliśmy również drugą nagrodę w postaci wyróżnienia redakcji. Nasz zespół postanowił wybrać choinkę Pana Łukasza. Serdecznie gratulujemy, a wszystkim mieszkańcom dziękujemy za zaangażowanie i ogromny wkład pracy w przystrajanie drzewek.

Poniżej prezentujemy wyróżnione choinki. Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście.

Wszystkie zdjęcie zgłoszonych świątecznych drzewek znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1869616060093354&type=3 


reklama


Wyróżnienie publiczności. Choinka Pani Ewy - 98,5 pkt.


Wyróżnienie redakcji. Choinka Pana Łukasza

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media