fbpx

Nagrody i awanse dla chórzystów z Parku Kultury w Starachowicach

Nagrody i awanse dla chórzystów z Parku Kultury w Starachowicach Nagrody i awanse dla chórzystów z Parku Kultury w Starachowicach

2022 rok dla chórzystów z Parku Kultury przyniósł już w styczniu owoce muzycznej pracy śpiewaków. Nagroda oraz awans do finałowych eliminacji – to pierwsze sukcesy starachowickich chórów w nowym roku.

Chórzyści mieszanego "Kamertonu" z Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nocy Niepojęta" w Kałkowie - Godowie 8 stycznia do Starachowic wrócili z pierwszą nagrodą konkursu w swojej kategorii. Kolejnego dnia – 9 stycznia podopieczni na co dzień pracujący pod okiem dr Bożeny Magdaleny Mrózek wzięli udział w rejonowych eliminacjach XXVIII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2022.


reklama


Wydarzenie miało miejsce w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej. Do finału konkursu zostały zakwalifikowane dwa chóry: Żeński Chór "Kamerton" i Mieszany Chór "Kamerton". Wielki finał już za 2 tygodnie - 23 stycznia.

- Bardzo dziękuję chórzystom za sukcesy, które wynikają z systematycznej pracy i ogromnego zaangażowania w działalność chórów – mówi dyrygentka – Trzymajcie za nas kciuki, a chętnych do wspólnego śpiewania zapraszam do Parku Kultury.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media