fbpx

Polecamy

Rodzinna tragedia. Koronawirus odebrał rodziców 12-letniemu chłopcu

Rodzinna tragedia. Koronawirus odebrał rodziców 12-letniemu chłopcu Rodzinna tragedia. Koronawirus odebrał rodziców 12-letniemu chłopcu

Tragiczny finał historii małżeństwa zarażonego koronawirusem. Informacje o rodzinnej tragedii, do której doszło w Starachowicach, po raz pierwszy ukazały się w mediach 6 stycznia. Wtedy 12-letni chłopiec znalazł w domu martwego ojca, a matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Oboje byli zakażeni wirusem Sars-CoV-2.

Mężczyzna zmarł w domu, znalazł go 12-letni syn. Matka chłopca była w ciężkim stanie i to 12-latek powiadomił pogotowie. Kobieta najpierw trafiła do szpitala w Starachowicach. Gdy możliwości terapii się skończyły, a jej stan wciąż się pogarszał, została pilnie przetransportowana do Kliniki w Lublinie.


reklama


Rodzice chłopca nie byli zaszczepieni. Mimo zakażenia koronawirusem zdecydowali się na samodzielne leczenie w domu. To doprowadziło do tragedii. Po ponad tygodniu pobytu w szpitalu, mama chłopca również zmarła. 12-latek stracił oboje rodziców. Chłopcem opiekuje się najbliższa rodzina. Pogrzeb ma się odbyć w sobotę, 22 stycznia, na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Polnej w Starachowicach.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media