fbpx

Polecamy

Poszukiwany, bez uprawnień i z narkotykami

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 34 –latka kierującego toyotą. W pojeździe funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Mężczyzna był poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


reklama


W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy na terenie gminy Mirzec zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego toyotą. W trakcie interwencji okazało się, że jest on poszukiwany. Ponadto nie powinien kierować samochodem, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania.

Mężczyźnie została pobrana krew do badań laboratoryjnych, gdyż wstępny test wykazał w jego organizmie narkotyki. Podczas przeszukania japońskiego auta, policjanci znaleźli porcję amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media