fbpx

Polecamy

Posypały się wysokie mandaty... (wideo)

Posypały się wysokie mandaty... (wideo) Posypały się wysokie mandaty... (wideo)

W trakcie ostatniego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy ujawnili kilku kierujących, którzy rażąco złamali przepisy ruchu drogowego. Troje kierowców w obszarze zabudowanym przekroczyło dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h. Każdy z nich ukarany został wysokim mandatem oraz zatrzymaniem prawa jazdy.

W piątek w miejscowości Kuczów 62-letni kierowca volkswagena polo został zatrzymany do kontroli drogowej ponieważ wyprzedził inny pojazd na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na mężczyznę nałożono mandat karny w wysokości 1500 złotych.


reklama


W kolejnych dniach weekendu policjanci ze starachowickiej drogówki zatrzymali trzech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. W pierwszym przypadku 62-letni kierujący volkswagenem poruszał się krajową „dziewiątką” w miejscowości Rudnik. Przekroczył prędkość o 78 km/h, za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. W drugim przypadku, kierowca samochodu tej samej marki, również 62-latek, poruszał się z prędkością 104 km/h.

Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych. W trzeciej sytuacji 22-latek za kierownicą peugeota przekroczył prędkość o 61 km/h. Kierujący francuskim autem został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych. Wszystkim trzem kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy na trzy miesiące ponieważ popełnili wykroczenia w obszarze zabudowanym.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media