fbpx

Polecamy

Nowa odsłona warsztatów „Ferie w Muzeum”

Nowa odsłona warsztatów „Ferie w Muzeum” Nowa odsłona warsztatów „Ferie w Muzeum”

Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura w Starachowicach zaprasza na nową odsłonę warsztatów „Ferie w Muzeum” - „Teatr cieni - Star gwiazda Starachowic”. To propozycja dla dzieci, które pod czujnym okiem muzealników przygotują spektakl w Kinie Kotłownia - wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka, ale również dla rodziców i znajomych. Będzie to również doskonała okazja, by poznać historię naszego miasta.

Po II wojnie światowej w Starachowicach narodziła się gwiazda – pierwszy powojenny polski samochód Star 20, który dał początek całej serii znakomitych ciężarówek… A gdyby tą historię opowiedzieć za pomocą gry świateł i cieni? To propozycja dla dzieci, które pod czujnym okiem muzealników przygotują spektakl w Kinie Kotłownia, który stanie się wyjątkowym prezentem na dzień babci i dziadka, ale również dla rodziców i znajomych. Będzie to również doskonała okazja aby poznać historię naszego miasta.


reklama


Muzeum zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat na nową odsłonę warsztatów „Ferie w Muzeum” - Teatr cieni - Star gwiazda Starachowic”. Zajęcia odbywać się będą przy minimalnej liczbie 5 osób, maksymalna liczebność grupy to 20 osób /dzień. Wszyscy uczestnicy warsztatów zobowiązani są do noszenia maseczek podczas zajęć.

Koszt zajęć 5 zł od osoby. Rezerwacje przyjmowane są w budynku recepcji Muzeum, pod numerem tel.: 783-730-094 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc jest ograniczona!

Muzeum zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów z powodu panującej sytuacji epidemicznej.

PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media