fbpx

Automaty do gier hazardowych oraz narkotyki

Automaty do gier hazardowych oraz narkotyki Automaty do gier hazardowych oraz narkotyki

W minioną wtorek starachowiccy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego, zabezpieczyli w jednym z lokali w Starachowicach cztery automaty do gier hazardowych. Mundurowi zatrzymali również dwie osoby przy których ujawnili narkotyki.

Policjanci ze starachowickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami celno –skarbowymi, w minioną wtorek złożyli służbową wizytę w jednym ze starachowickich lokali. Tam ujawnili i zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych.


reklama


Ponadto mundurowi podczas czynności zatrzymali 42 letnią kobietę, oraz 25 letniego mężczyznę przy których zostały znalezione środki odurzające w postaci białego proszku, wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina. Trafili oni do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karno-skarbowa w postaci grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obu kar łącznie.

PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media