fbpx

Polecamy

V Turniej Karate BUSHI-DO CUP za nami (zdjęcia)

Ten sport polega przede wszystkim na cierpliwości. Uczestnicy mierzyli się w pojedynkach w formułach kata i kumite. Kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate BUSHI-DO CUP odbyła się w sobotę w Starachowicach. Do Miejskiej Hali Sportowej przyjechało ponad 400 zawodników.

Blisko pół tysiąca osób wystartowało w V Ogólnopolskim Turnieju Karate BUSHI-DO CUP w Starachowicach. W sobotę do Miejskiej Hali Sportowej przyjechali zawodnicy z kilkudziesięciu klubów. Wśród nich zdobywczyni trzeciego miejsca w mistrzostwach świata online.

Liczy się tutaj cierpliwość. Pasjonaci wschodnich sztuk walki mierzyli się w pojedynkach w formułach kata i kumite. Pierwsza konkurencja składała się z pokazu technik w poszczególnych pozycjach. Natomiast ta druga polegała na walce kontaktowej dwóch uczestników.

Iga przyjechała ze stolicy. Karate trenuje od siedmiu lat. Jak mówi to jej życiowa pasja i nie wyobrażała sobie spędzie tego weekendu inaczej.

Warszawa, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Morawica, Turek, Giżycko, Morawica i wiele innych miast. Młodzi zawodnicy przyjechali z 40 klubów z całego kraju. Wyzwania jakim jest organizacja takiego turnieju podjął się kilka lat temu Starachowicki Klub Karate Kyokushin.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media