fbpx

Sportowe sukcesy reprezentantów klubu AKRO STAR (zdjęcia)

Sukcesy podopiecznych klubu AKRO STAR. Puchar Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i PMT, który odbył się w w Olkuszu, zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców w klasie młodzieżowej w Skokach na Ścieżce – to ostatnie osiągnięcia reprezentantów.

- Jest to jedna z najważniejszych imprez wraz z Mistrzostwami Polski dla młodych sportowców, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego, jak zaprezentowali się Nasi podopieczni – czytamy w mediach społecznościowych Akro Star.

Z klubu wystartowało 5 reprezentantów w skokach na ścieżce. Łącznie w rywalizacji udział wzięły 33 najsilniejsze kluby z całej Polski - ponad 230 zawodników.

- Wśród Naszych reprezentantów wszyscy startujący poprawili swoje wyniki w porównaniu z poprzednimi startami, a udany debiut w zawodach najwyższej rangi krajowej zaliczyła Amelia Sekuła (12 msc).

Miejsca zajęte przez Naszych zawodników na Pucharze Polski to:

Skoki na ścieżce, klasa młodzieżowa chłopców:
1 msc - Dawid Venter

Skoki na ścieżce, klasa młodzieżowa dziewcząt:
1 msc - Anna Kaczmarzyk
3 msc - Natalia Chmielewska
4 msc - Gabriela Długosz
12 msc - Amelia Sekuła

- Dziękujemy Małopolskiemu Związkowi Akrobatyki Sportowej za organizację imprezy, wszystkim którzy się do jej odbycia przyczynili, a także sędziom i obsłudze.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media