fbpx

Polecamy

Komunikat odnośnie kursowania autobusów w związku z trwającymi pracami remontowymi prowadzonymi na ul. 1- Maja w Starachowicach w dniu dzisiejszym

Komunikat odnośnie kursowania autobusów w związku z trwającymi pracami remontowymi prowadzonymi na ul. 1- Maja w Starachowicach w dniu dzisiejszym Komunikat odnośnie kursowania autobusów w związku z trwającymi pracami remontowymi prowadzonymi na ul. 1- Maja w Starachowicach w dniu dzisiejszym

Szanowni Państwo, W związku z trwającymi pracami remontowymi prowadzonymi na ul. 1- Maja w Starachowicach w dniu dzisiejszym, w godzinach porannych autobusy komunikacji miejskiej nie dojechały do dzielnicy Orłowo (ul. Bema).

Od rana droga w kierunku ul. Bema była całkowicie nieprzejezdna. Nawierzchnia jezdni została sfrezowana co spowodowało, że powstały „wyrwy” i nierówności a ponad powierzchnię drogi wystawały studzienki. Z uwagi na bezpieczeństwo pasażerów i pojazdu wykonanie kursów autobusów linii 1,7, 20, 21, 29 było niemożliwe. Zachodziło wysokie prawdopodobieństwo, że autobus nie pokona tej trasy, gdyż wcześniej ulegnie uszkodzeniu.

Utrudnienia drogowe zostały zgłoszone do wykonawcy robót, teren drogi został częściowo wyrównany co umożliwiło przywrócenie komunikacji ok godz. 8.00.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media