fbpx

"Hejka, tu Lenka” w Centrum Galardia! 21 maja (sobota) 11:00-17:00

"Hejka, tu Lenka” w Centrum Galardia! 21 maja (sobota) 11:00-17:00 "Hejka, tu Lenka” w Centrum Galardia! 21 maja (sobota) 11:00-17:00

Wszystkich fanów kanału ,,Hejka, tu Lenka!’’ zapraszamy już 21 maja w godzinach 11:00 – 17:00 do naszego Centrum.

Jedna z najpopularniejszych dziecięcych youtuberek już 21 maja spotka się ze swoimi wielbicielami w Centrum Galardia. To niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie selfie i uzyskać autograf od gwiazdy, którą podziwiają na kanale YouTube miliony użytkowników. Podczas imprezy będzie można zdobyć książkę „Hejka, tu Lenka”, a w specjalnym konkursie zorganizowanym w mediach społecznościowych galerii wygrać indywidualne spotkanie z Lenką.

Każda premiera familijnego videobloga „Hejka, tu Lenka” – opowiadającego o rodzinnych, szkolnych oraz koleżeńskich perypetiach Lenki i jej najbliższych – bije rekordy popularności. Trudno więc sobie wyobrazić większą atrakcję od spotkania swojej idolki na żywo!

Już w sobotę, 21 maja, w godz. 12.00 – 16.00 w Centrum Galardia Lenka opowie o początkach swojej kariery na kanale YouTube i zdradzi, skąd czerpie pomysły na scenariusze filmików. Będzie czas na autografy i wspólne zdjęcia, a także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wśród których znajdą się także książki „Hejka, tu Lenka” podpisane przez samą autorkę.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość zadawania pytań swojej ulubionej youtuberce, a trzech szczęśliwców, którzy wcześniej wezmą udział w konkursie na Facebooku Galardii, poznają Lenkę osobiście podczas kameralnego spotkania.

Zapraszamy. Wstęp wolny!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media