fbpx

Polecamy

Przedszkolaki otrzymają zestawy ogrodnicze

Przedszkolaki otrzymają zestawy ogrodnicze Przedszkolaki otrzymają zestawy ogrodnicze

Prawie 2 tysiące głosów zdobyło Przedszkole Miejskie nr 2 w konkursie „Ogródki ze smakiem”. Dzięki wsparciu aktywnych mieszkańców naszego miasta - decyzją organizatorów konkursu - przedszkolaki otrzymają teraz zestawy ogrodnicze.

1993 głosy to dorobek Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kubusia Puchatka w Starachowicach w internetowym głosowaniu konkursu „Ogródki ze smakiem”. Placówka brała udział w konkursie, którego stawką była rywalizacja o niezwykle atrakcyjne nagrody. Przedszkolaki walczyły o utworzenie ogródka warzywnego lub zdobycie zestawów ogrodniczych.

Zaangażowani mieszkańcy miasta, rodzice przedszkolaków i internauci aktywnie dokładali codziennie kolejne głosy. Walka o zwycięstwo w konkursie trwała do ostatnich minut głosowania.

Ostatecznie starachowickie przedszkole zajęło 9. miejsce. Zapewniło więc sobie miejsce w najlepsze dwudziestce konkursu i wiadomym było, że nasze przedszkolaki otrzymają nagrodę. O tym do kogo trafi ogródek, a kto otrzyma zestawy ogrodnicze miała już zadecydować komisja konkursowa.

5 ogródków, 15 zestawów

Nagrodą główną w konkursie było stworzenie ogródków warzywnych w pięciu przedszkolach. Do kolejnych 15 przedszkoli miały trafić zestawy ogrodnicze. Kto otrzyma jaką nagrodę miała zadecydować komisja.

- Laureatów I Stopnia wybierze Komisja Konkursowa, wybierając spośród dwudziestu Laureatów te Przedszkola, których zgłoszenia były najbardziej oryginalne, kreatywne i posiadały wysoką wartość edukacyjną. Pozostałe piętnaście Laureatów otrzyma Nagrodę II Stopnia – czytamy w regulaminie konkursu.

Organizatorzy zadecydowali więc o ostatecznych rozstrzygnięciach. Niestety w tej edycji konkursu nie udało się wygrać ogródka dla starachowickich przedszkolaków. Nasze przedszkole otrzyma jednak zestawy ogrodnicze, z których już wkrótce będą mogły skorzystać najmłodsi entuzjaści ogrodnictwa. Wszystko dzięki wsparciu mieszkańców, za które nasze przedszkolaki gorąco dziękują!


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media