fbpx

[Uakt.] Policja poszukuje zaginionego Michała Nowaka

[Uakt.] Policja poszukuje zaginionego Michała Nowaka

Jak informuje policja zagininy został odnaleziony caly i zdrowy w lesie w poblizu m. Rzepin Drugi przez policjantow, którzy od momentu zgłoszenia zaginięcia intensywnie go poszukiwali.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Stykowa. Michał Nowak odjechał w nie nieznanym kierunku pojazdem VW Passat model B5 kombi koloru ciemnego o numerze rejestracyjnym TST 81083.


reklama


Rysopis zaginionego: wzrost 173 cm, waga 80 kg, włosy blond krótkie zaczesane na bok, broda strzyżona krótka, widoczne ubytki w uzębieniu, oczy jasne, niebieskiej. Ubrany w jasne spodnie dżinsowe na gumce, ciemna bluza z kapturem, buty addidas koloru ciemnego, przy sobie posiada telefon komórkowy typu smartfon bdb., portfel z dowodem osobistym, klucze, papierosy, zapalniczka, na szyi łańcuszek z krzyżykiem koloru srebrnego.

- Michał zaginął kilkanaście godzin temu ale ponieważ istnieje poważne zagrożenie życia, uruchamiamy procedurę poszukiwań bardzo szybko - informuje Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice w rozmowie z radiem Eska.

Jeżeli ktoś posiada informację, bądź zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 804 32 05 lub numerem alarmowym 112.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media