fbpx

Hejka, tu Lenka w Centrum Galardia

Hejka, tu Lenka w Centrum Galardia Hejka, tu Lenka w Centrum Galardia

Jedna z najpopularniejszych dziecięcych youtuberek już 21 maja spotka się ze swoimi fanami w Centrum Galardia. To niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie selfie i uzyskać autograf od gwiazdy, którą podziwiają na kanale YouTube miliony użytkowników. Podczas imprezy będzie można zdobyć książkę „Hejka, tu Lenka”, a w specjalnym konkursie zorganizowanym w mediach społecznościowych galerii wygrać indywidualne spotkanie z Lenką.

Każda premiera familijnego videobloga „Hejka, tu Lenka” – opowiadającego o rodzinnych, szkolnych oraz koleżeńskich perypetiach Lenki i jej najbliższych – bije rekordy popularności. Trudno więc sobie wyobrazić większą atrakcję od spotkania swojej idolki na żywo!

Już w sobotę, 21 maja, w godz. 12.00 – 16.00 w Centrum Galardia Lenka opowie o początkach swojej kariery na kanale YouTube i zdradzi, skąd czerpie pomysły na scenariusze filmików. Będzie czas na autografy i wspólne zdjęcia, a także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wśród których znajdą się także książki „Hejka, tu Lenka” podpisane przez samą autorkę.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość zadawania pytań swojej ulubionej youtuberce, a trzech szczęśliwców, którzy wcześniej wezmą udział w konkursie na Facebooku Galardii, poznają Lenkę osobiście podczas indywidualnego spotkania.

„W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka zaplanowaliśmy w Galardii wiele niespodzianek dla najmłodszych. Z tej okazji nasi najemcy przygotowali specjalne oferty i propozycje prezentowe, aby ułatwić rodzicom wybór upominków dla swoich pociech. Zapraszamy też całe rodziny na wyjątkowe spotkanie z Lenką, gwiazdą Internetu, która podbiła serca swoich rówieśników. Jestem przekonana, że świętowanie w takim towarzystwie na długo pozostanie w pamięci małych mieszkańców naszego miasta” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które Galardia przygotowała dla dzieci! Przy okazji robienia zakupów będzie też można zdobyć przepiękny kolorowy balon w kształcie chmurki, dinozaura, pieska lub kota. Aby odebrać nagrodę, wystarczy w dniach 27-28 maja zrobić zakupy łącznie za min. 150 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach) i zapisać się do programu lojalnościowego NON STOP BONUS, w którym na klientów czekają dodatkowe zniżki, promocje i jeszcze wiele innych nagród.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media