fbpx

Nowe osiedle Leśna Enklawa powstaje w Starachowicach

Nowe osiedle Leśna Enklawa powstaje w Starachowicach Nowe osiedle Leśna Enklawa powstaje w Starachowicach

To nowe mieszkania na sprzedaż, warto postawić na tę ofertę.

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej otoczonej zielenią dzielnicy miasta z daleka od miejskiego zgiełku i gwaru? Osiedle Leśna Enklawa zlokalizowane przy ul. Kopalnianej w Starachowicach, to idealna propozycja gwarantująca ciszę i spokój, a jednocześnie szybki dojazd do sklepów, placówek oświatowych oraz centrum miasta.

Zakup mieszkania, to często życiowa inwestycja. Dlatego bardzo ważne jest, aby mieć pewność, że wybrane mieszkanie to trafna decyzja, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

Projektanci osiedla Leśna Enklawa wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez szerokie grono klientów. Właśnie dlatego ta oferta jest niezwykle atrakcyjna zarówno dla rodzin z dziećmi, singli oraz osób szukających bezpiecznej formy lokaty dla zgromadzonych oszczędności. Każdy znajdzie tu dla siebie wymarzone mieszkanie.

Osiedle zlokalizowane jest w północno wschodniej części miasta w kompleksie leśnym przy ul. Kopalnianej, w odległości około 450 m od zabudowy jednorodzinnej. Ta urokliwa okolica, to doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także do wypoczynku i relaksu. W niedalekiej odległości od otoczonej lasem zabudowy mieszkaniowej, znajdują się dwa punkty widokowe, jeden ze szczytów mierzy 298 m n.p.m. co czyni go najwyższym punktem Starachowic i gwarantuje, przy słonecznej pogodzie, piękne widoki na panoramę miasta oraz Góry Świętokrzyskie. Co ważne lokalizacja ta zapewnia obcowanie z przyrodą, ale także szybki dojazd do znajdujących się w bliskiej okolicy sklepów, szkół, przedszkoli, żłóbków czy placówek służby zdrowia.

Powstająca inwestycja mieszkaniowa docelowo zakłada budowę osiedla domów wielorodzinnych w III etapach, łącznie 180 mieszkań.

Pierwszy etap, to pięć budynków wielorodzinnych, łącznie 60 mieszkań, które pod względem funkcjonalnym podzielono na pół-poziomy na poszczególnych kondygnacjach. Na pierwszym poziomie zlokalizowane są dwa mieszkania dostępne z holu wejściowego do budynku, taka lokalizacja ma ogromne znaczenie dla osób chcących uniknąć korzystania ze schodów. Kolejne mieszkania zlokalizowane są na pół-poziomach, po dwa na każdym.

W jednym budynku znajduje się łączne 12 mieszkań: 2 i 3 – pokojowych, każde z balkonem. Powierzchnia lokali wynosi od 40,16 m2 do 60,26 m2, co istotne dla osób zainteresowanych większym metrażem istnieje możliwość adaptacji dwóch mieszkań. Każdy z właścicieli mieszkania ma do swojej dyspozycji pomieszczenie gospodarcze oraz miejsca postojowe, dzięki temu rozwiązywany jest, doskwierający mieszkańcom osiedli, problem braku miejsc parkingowych.

Leśna Enklawa, to nie tylko nowoczesna architektura i ponadczasowa kolorystyka, to także wysoki standard infrastruktury zewnętrznej, wybrukowane, oświetlone drogi i zielone skwery. Doskonałe uzupełnienie stanowić będą plac zabaw dla dzieci i miejsca rekreacji dla osób dorosłych.

Poszczególne strefy codziennego funkcjonowania zostały rozplanowane w oparciu o poszanowanie zasad komfortu i spokoju wszystkich mieszkańców osiedla.

Zapoznaj się dokładniej z ofertą jaką stworzyliśmy dla Ciebie w Leśnej Enklawie.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro sprzedaży: Starachowice ul. Piłsudskiego 16, tel. 783 10 10 90
www.osiedlelesnaenklawa.pl 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
FB: www.facebook.com/OsiedleLesnaEnklawa 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media