fbpx

I Czasówka o Puchar Starosty Starachowickiego (zdjęcia)

Po raz pierwszy w historii Starachowickiej Strzały rowerzyści walczyli o Puchar Starosty Starachowickiego w indywidualne jeździe na czas, która odbyła się dzień przed główną imprezą, w sobotę 28 maja br. na ulicy Szkolnej w Starachowicach.

I Czasówka o Puchar Starosty Starachowickiego została rozegrana na ulicy Szkolnej w Starachowicach w sobotę 28 maja. Czterdziestu jeden zawodników miało do pokonania krótki sprinterski odcinek o długości 2 km. Kolarze startowali co 60 sekund, w pierwszej kolejności kobiety, a potem mężczyźni. Wyniki z czasówki były liczone do klasyfikacji Rowerowego Weekendu w Powiecie Starachowickim.

Pierwsze miejsce zajął Dariusz Kołakowski (Warszawa) z czasem 02:56,90, drugie Karol Sładek (Michałowice) z czasem 02:58,71, trzecie Rafał Oleś (Skarżysko-Kamienna) z czasem 02:59,65. Wśród kobiet najlepsza była Monika Węgrzyn (Kobuszowa) z czasem 03:18,81. Wśród zawodników z powiatu starachowickiego najlepszy czas miał Łukasz Szyszka, 03:19,60. Wszystkie wyniki znajdziecie na stronie http://wyniki.datasport.pl/results3598/.

W tym roku Starachowicka Strzała jest zaliczana do nowego cyklu Poland Bike Road, który obejmuje także Memoriał Stanisława Królaka, który odbędzie się 16 czerwca w Warszawie.

Poniżej prezentujemy fotorelację z sobotniej jazdy na czas. Relacja z głównej części imprezy która odbyła się w niedziele pokarzemy w poniedziałek.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media