fbpx

Młodzi zawodnicy Staru kończą sezon (zdjęcia)

Podczas zakończenia sezonu drużyn trampkarzy starszych i trampkarzy młodszych, zawodnicy Staru Starachowice otrzymali pamiątkowe medale w podziękowaniu za godne reprezentowanie zielono-czarnych barw w zakończonych właśnie rozgrywkach. Podobne wydarzenie podsumowujące sezon w przypadku juniorów starszych i młodszych odbędzie się w najbliższą sobotę. Dziękujemy za cały sezon naszym młodym zawodnikom i ich trenerom!

Warto dodać, że był to pierwszy sezon, w którym starachowicka piłkarska młodzież występowała zjednoczona pod szyldem MKS Star Starachowice, do którego trafiła z Juventy Starachowice i Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice. Od początku kończącego się sezonu Star realizuje kompleksowy program rozwoju grup młodzieżowych, w ramach którego został między innymi opracowany model gry, mający na celu zapewnić spójny rozwój zawodników oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć treningowych.

Na piłkarskiej mapie Polski na szczeblu centralnym zaistniała w tym roku drużyna juniorów starszych U-19. Podopieczni Dariusza Kasprzyka, a następnie Zdzisława Spadło wywalczyli awans do Ligi Makroregionalnej Juniorów Starszych U-19, a więc najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju dla tej kategorii wiekowej, gdzie mogli zmierzyć się z rywalami spoza województwa.

W bieżącym sezonie trzech zawodników będących jeszcze juniorami wystąpiło także w rozgrywkach IV ligi świętokrzyskiej. Mowa o Kacprze Goździku, Mateuszu Nowaku i Adamie Hamerze, którzy wybiegli na plac gry jako część drużyny, która wywalczyła wicemistrzostwo Hummel IV ligi.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media