fbpx

Wąchock. Nie żyją matka i syn. Ciała znaleziono tego samego dnia w różnych domach

Wąchock. Nie żyją matka i syn. Ciała znaleziono tego samego dnia w różnych domach Wąchock. Nie żyją matka i syn. Ciała znaleziono tego samego dnia w różnych domach

Mieszkaniec Wąchocka (woj. świętokrzyskie) poinformował policję, że jego krewna nie daje oznak życia. Lekarz stwierdził zgon 61-latki. Tego samego dnia w innym mieszkaniu znaleziono ciało syna kobiety. Sprawę bada prokuratura.

Zgłoszenie wpłynęło do starachowickich policjantów w niedzielę po południu. Dzwonił członek rodziny 61-letniej mieszkanki Wąchocka.

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku 61-lat. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań - powiedział asp. Sebastian Śpiewak z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.


reklama


Policjanci udali się do syna kobiety, aby go powiadomić o śmierci matki. - W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 45-letniego mężczyznę, który także nie dawał odznak życia. Lekarz stwierdził jego zgon - relacjonował Śpiewak.

Policja, pod nadzorem prokuratury, bada okoliczności śmierci matki i syna oraz sprawdza, czy oba zgony nie są ze sobą powiązane.

Autor: wini/ tam
Źródło: PAP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media