fbpx

Polecamy

Piątkowe Noce Teatralne

Piątkowe Noce Teatralne Piątkowe Noce Teatralne

W malowniczej scenerii starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki odbędzie się kolejna edycja niezwykłego wydarzenia kulturalnego, czyli Nocy Teatralnych. Dziś (16 września) o godzinie 19-ej w hali spustowej rozpocznie się 12. edycja tego wydarzenia.

Przed nami kolejna odsłona kulturalnej uczty dla miłośników teatru, słowa, pantomimy i aktorstwa. Już dziś wieczorem w Hali Spustowej Muzeum przy ulicy Wielkopiecowej rusza 12. edycja Nocy Teatralnych. Wydarzenie już na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez kulturalnych w mieście, a Gmina Starachowice od lat wspiera je finansowo w ramach dotacji na realizację zadań publicznych. Dziś starachowiczanie mogą poczuć moc teatru już po raz dwunasty.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1.

Na scenie dwunastej edycji Nocy Teatralnych zaprezentują się:

PAWEŁ PALCAT, PIES MANIA :”Mój niepokój jest Twoim niepokojem”

TEATR “PANOPTICUM”: “Horror licealny”

MARCEL ULEWICZ: “Violetta”

Wstęp na piątkowe wydarzenie jest bezpłatny

W sobotę (17 września) w ramach weekendowego spotkania z kulturą w Parku Kultury odbędą się warsztaty aktorskie, które poprowadzi Olga Bończyk.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media