fbpx

Polecamy

"Wielka uczta dla łasuchów"! Pierwszy dzień Zlotu Food Trucków (zdjęcia)

Po raz kolejny na terenie Centrum Handlowego Galardia trwa festiwal jedzenia. Do Starachowic zawitały food trucki z przysmakami z całego świata. Wybór jest naprawdę duży: od burgerów, przez tajski makaron aż po pierożki dim sum.

Zlot Foodtrucków to świetna okazja do skosztowania różnorodnych smakołyków na świeżym powietrzu. Wybierać będzie można spośród burgerów, hot dogów, frytek, panierowanych kurczaków, pierożków dim sum czy węgierskich langoszy. Znajdzie się także coś dla miłośników dań wegetariańskich i słodkości. Ponadto nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych - w pobliżu food trucków znajduje się strefa z dmuchańcami, eurobangee i boxerem, a także stoisko z zabawkami i balonami na hel. 

Food trucki już pierwszego dnia przyciągnęły sporą liczbę zainteresowanych, nawet pomimo chłodnego wieczoru. Ci, którym nie udało się skosztować przysmaków w piątkowe popołudnie, wciąż mogą zrobić to w ciągu kolejnych dwóch dni. Food trucki będą dostępne dla klientów w sobotę 17 września w godzinach 12:00 – 21:00 oraz w niedzielę 18 września w godzinach 12:00 – 19:00.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media