fbpx

Miał blisko 3 promile, motorowerem wiózł 11-letniego pasażera

Miał blisko 3 promile, motorowerem wiózł 11-letniego pasażera Miał blisko 3 promile, motorowerem wiózł 11-letniego pasażera

W trakcie ostatnich trzech dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do jednego wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć oraz do dwóch kolizji. W tym czasie zostało zatrzymanych, aż 9 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich dodatkowo miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Podczas ostatnich trzech dni na drogach powiatu starachowickiego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali, aż 9 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Rekordzista miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, który w niedzielne popołudnie poruszał się na motorowerze przewożąc 11-letniego pasażera. 37 latek odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości.


reklama


Natomiast tego samego dnia późnym wieczorem na jednej z ulic w Starachowicach policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. W trakcie czynności okazało się, że 35 – latek ma zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący jeszcze dwa lata.

Przez ostanie trzy dni doszło do dwóch kolizji oraz jednego wypadku śmiertelnego.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media