fbpx

Polecamy

Nowe łazienki dla przedszkolaków w "czternastce"

Skrzaty i Biedronki z Przedszkola Miejskiego nr 14 doczekały się remontu łazienek w swoim ukochanym przedszkolu. Gmina Starachowice wyremontowała dwie łazienki w placówce. To kolejna inwestycja gminna służąca poprawie warunków w starachowickich przedszkolach.

Przedszkolaki z dwóch grup z dumą zaprezentowały wyremontowane łazienki w swoim przedszkolu. Nieco przestarzałe pomieszczenia zamieniły się funkcjonalne łazienki, które powinny służyć przedszkolakom przez lata. Kolorowe i nowoczesne łazienki będą służyć im w ich codziennym pobycie w tym miejscu. Najmłodsi starachowiczanie dokładnie zaprezentowali zaproszonym gościom jak przyjemnie będzie teraz wyglądać ich codzienna higiena.

W dowód podziękowania za przeprowadzony remont uśmiechnięte przedszkolaki przekazały na ręce Zastępcy Prezydenta Miasta Marcina Gołębiowskiego oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Marty Woźniak piękne laurki i rysunki.

Koszt remontu dwóch łazienek w Przedszkolu Miejskim nr 14 wyniósł 117 tysięcy złotych brutto. Ceramikę podłogową i ścienną placówka otrzymała od firmy Cerrad, lokalnego przedsiębiorcy wspierającego od lat starachowicką edukację.

Wyremontowane zostały dwie łazienki – na parterze oraz piętrze – znajdujące się w tym samym pionie przedszkola.

Zakres prac remontowych w Przedszkolu Miejskim nr 14 im. Jana Brzechwy obejmował roboty rozbiórkowe wraz z demontażem okien wewnętrznych, wymianę pionów kanalizacyjnych i instalacji wodociągowej wewnętrznej, wymianę sanitariatów, umywalek wraz z bateriami, montaż nowych kabin ustępowych, remont posadzki i wymianę płytek oraz wykonanie obudowy instalacji, wymianę drzwi i malowanie.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media