fbpx

Zmiana w kursowaniu autobusów w związku z przebudową skrzyżowania ulicy Moniuszki i Nowowiejskiej z ul. 6-go Września

Zmiana w kursowaniu autobusów w związku z przebudową skrzyżowania ulicy Moniuszki i Nowowiejskiej z ul. 6-go Września Zmiana w kursowaniu autobusów w związku z przebudową skrzyżowania ulicy Moniuszki i Nowowiejskiej z ul. 6-go Września

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. – Komunikacja Miejska w Starachowicach informuje, że od dnia 10 października 2022r. w związku z przebudową skrzyżowania ulicy Moniuszki i Nowowiejskiej z ul. 6-go Września nastąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów na os. Południe.

Objazd na liniach w obu kierunkach wykonywany będzie ul. Dwernickiego oraz Wysockiego wg poniższego wykazu, z pominięciem ul. Moniuszki oraz ul. Św. Jana Pawła II:

linia 3: Niepodległości - Miodowa (Św.Jan) – Dwernickiego – Wysockiego – Miodowa – „wiadukt” – dalej bez zmian.

linia 8: „wiadukt” – Miodowa – Św. Jana Pawła II – Wysockiego – Dwernickiego – Miodowa (Św.Jan) – Niepodległości – dalej bez zmian.

linia 15: Nowowiejska – 6-go Września – Dwernickiego – Wysockiego – Św. Jana Pawła II – Moniuszki – dalej bez zmian.


reklama


linia 16: Nowowiejska – 6-go Września – Dwernickiego – Wysockiego – Miodowa – dalej bez zmian.

linia 22: Miodowa – Św. Jana Pawła II - Wysockiego – Dwernickiego – 6-go Września – „nowa” Moniuszki – Radomska (Pasternik) – dalej bez zmian.

linia 23: Radomska (Pasternik) – „nowa” Moniuszki - 6-go Września - Dwernickiego – Wysockiego – Miodowa – „wiadukt” – dalej bez zmian.

Obowiązują wszystkie przystanki na trasie przejazdu oraz przystanki tymczasowe ustawione po obu stronach drogi na ul. Dwernickiego oraz na ul. Wysockiego w kierunku ul. Św. Jana Pawła II.

Zarząd ZEC Sp. z o.o. w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media