fbpx

Wzorowa postawa starachowiczanina

Postawą godną naśladowania wykazał się wczoraj po południu 34 - letni mieszkaniec Starachowic. Mężczyzna ujął kierującego znajdującego się pod wpływem alkoholu. Gdy wezwani na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 61-latka, okazało się, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pobawienia wolności.

Wczoraj po południu do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym ze skrzyżowań w Starachowicach zgłaszający ujął kierującego znajdującego się pod wpływem alkoholu. Starachowiczanin zwrócił uwagę na jadącego przed nim kierującego renaultem, gdyż poruszał się on całą szerokością jezdni. 34 - latkowi udało się zatrzymać kierowcę francuskiego samochodu oraz uniemożliwić mu dalszą jazdę.

Gdy 61- latek trafił w ręce funkcjonariuszy, wyszło na jaw, że w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przez sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media