fbpx

Wielkie sportowe emocje! Pierwszy dzień Pucharu Polski K1 Rules (zdjęcia)

Ponad 180 zawodników z 48 klubów z całej Polski zawitało do Starachowic, aby po raz kolejny już zmierzyć się w kickbokserskiej rywalizacji. W sobotę odbyło się oficjalne otwarcie Pucharu Polski K1 Rules i walki eliminacyjne.

Miejska Hala Sportowa na osiedlu Południe po raz kolejny zamieniła się w arenę zmagań uczestników Pucharu Polski w kickboxingu. Uczestnicy do naszego miasta przyjechali już w piątek, wtedy też odbyła się rejestracja i ważenie.

W sobotę seniorzy, juniorzy starsi i juniorzy młodsi rywalizujący na co dzień w formule K1 Rules oraz low kick rozpoczęli sportowe zmagania. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć reprezentantów głównego organizatora imprezy - starachowickiego Klubu Sportowego "Dragon". Na ringu zawalczą:

- Miłosz Styk (senior, kategoria wagowa do 60 kg),

- Mateusz Gunia (junior starszy, kategoria wagowa do 63,5 kg),

- Dominik Kopacz (junior młodszy, 63,5 kg),

- Mikołaj Zięba (junior młodszy, 57 kg),

- Jacek Jóźwik (junior młodszy, 51 kg),

- Marietta Major (junior młodszy, powyżej 60 kg).

Dla wielu zawodników przyjazd do Starachowic oznacza udział w zawodach na najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym. W niedzielę do godziny 13:00 odbędą się walki półfinałowe, a po godzinie 14:00 rozpoczną się zmagania finałowe. Zapraszamy wszystkich do podziwiania sportowych zmagań!


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media