fbpx

Zapraszamy na otwarcie sezonu morsowego!

Morsowanie cieszy się w Starachowicach niemałym zainteresowaniem, co pokazały już liczne wydarzenia związane z zimnymi kąpielami. Z pewnością wielu mieszkańców miasta (a nawet okolic) ucieszy więc informacja o nadchodzącej inauguracji sezonu morsowego.

Organizatorem inauguracji jest Starachowicki Klub Morsów WEKTOR. W niedzielę, 23 października, we wspólnej kąpieli udział mogą wziąć zarówno doświadczeni, jak i początkujący. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 na Piachach. Nie zabraknie grupowego zdjęcia, efektów pirotechnicznych, dobrej muzyki, świetnego towarzystwa i biesiadowania w udostępnionym przez Pub „Strych” ogródku na Piachach.

Aby zostać członkiem Starachowickiego Klubu Morsów WEKTOR należy wypełnić deklarację członkowską, skontaktować się z członkami Klubu i przekazać wypełnioną deklarację. Po odbyciu 3 kąpieli w klubowym gronie, należy uiścić wpisowe (20 zł) i składkę członkowską za dany sezon (aktualnie to 40 zł).

Wzór deklaracji członkowskiej, a także inne ważne informacje dotyczące morsowania znajdziecie na stronie Klubu. Link: http://morsy.starachowice.pl/

Zapraszamy do wspólnej kąpieli!


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media