fbpx

IV liga: Star mistrzem jesieni! W sobotę mecz z Orlętami

IV liga: Star mistrzem jesieni! W sobotę mecz z Orlętami IV liga: Star mistrzem jesieni! W sobotę mecz z Orlętami

Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu 5:1 z Orliczem Suchedniów Star Starachowice zapewnił sobie tytuł Mistrza Jesieni Hummel IV ligi świętokrzyskiej. Starachowiczanie wyprzedzają już o 12 punktów drugi w tabeli Granat Skarżysko-Kamienna, pozostając jedyną niepokonaną od początku sezonu drużyną w swojej lidze. Już w najbliższą sobotę „Zielono-Czarni” podejmą Orlęta Kielce na Stadionie Miejskim przy ul. Szkolnej.


reklama


Spotkanie z Orlętami przyniosło ze sobą wyjątkową mobilizację kibiców z obu stron. Fani Staru zapowiadają wyjątkowo liczne grono aktywnie dopingujące zespół ze Starachowic – warto dodać, że kibice ze Starachowic już regularnie meldują się na meczach wyjazdowych Staru, głośno wpierając zawodników „Zielono-Czarnych”. Swój przyjazd zapowiedzieli także sympatycy Orląt Kielce, którzy zorganizowaną grupą wybierają się do Starachowic.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie wszystkich starachowiczan, którzy chcą poczuć wyjątkową sportową atmosferę! Należy dodać, że już dawno w Starachowicach nie mieliśmy okazji oglądać futbolu na tak dobrym poziomie – Star od początku sezonu dominuje w rozgrywkach IV ligi, będąc stawianym w roli zdecydowanego faworyta do awansu.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media