fbpx

Polecamy

Mirzec - wiadomości i wydarzenia

Nową drogą z Trębowca Małego do Mirca-Czerwonej

  • Dział: Fakty

17 marca 2021 r. Wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika gminy Urszuli Barszcz podpisał umowę z powiatem starachowickim reprezentowanym przez Starostę Starachowickiego Piotra Babickiego i wicestarostę Dariusza Dąbrowskiego przy kontrasygnacie skarbnika powiatu Magdaleny Zawadzkiej.

Czytaj więcej...

Zajęcia korekcyjne dla przedszkolaków z gminy Mirzec

  • Dział: Fakty

Przedszkolaki z kolejnej gminy, tym razem Mirzec, objęte zostaną gimnastyką korekcyjną przez specjalistów z Międzyszkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej w Starachowicach. Zajęcia odbywać się będą w dwóch gminnych przedszkolach: w Mircu oraz w Jagodnem. Przewidziano też dodatkowe godziny na badania postawy i monitoring postępów.

Czytaj więcej...

Antonina Gajownik z Mirca skończyła 100 lat

  • Dział: Fakty

Z tej okazji wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn w towarzystwie kierownik USC Katarzyny Tomczak spotkał się 25 lutego 2021 r. z córką jubilatki Leokadią Gralec, by za jej pośrednictwem złożyć 100-latce serdeczne życzenia nieustającej pogody ducha oraz kolejnych lat życia upływających w jak najlepszym zdrowiu i w otoczeniu kochających bliskich.


reklama


UGM

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media