fbpx

Polecamy

Ślubowanie nowo przyjętego policjanta (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

W piatek punktualnie o godzinie 10:00 podczas uroczystej zbiórki w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach nowo przyjęty policjant wypowiedział rotę ślubowania. Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość miała skromny charakter i przebiegała zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Czytaj więcej...

ROADPOL SAFETY DAYS na starachowickich drogach (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

W czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona jest akcja pod nazwą ROADPOL SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Działania te ukierunkowane są na zmniejszenie ilości wypadków drogowych, a co za tym idzie na tzw. zerowej wizji ofiar śmiertelnych. Również w powiecie starachowickim zostały przeprowadzone takie działania.

Czytaj więcej...

Poszukiwany kierował „na zakazie” i z narkotykami w organizmie

  • Dział: Fakty

Surowe konsekwencje czekają nieodpowiedzialnego 33-latka z powiatu starachowickiego, który w nocy z niedzieli na poniedziałek kierował oplem, mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany oraz posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie amfetaminę. Okazało się także, iż 33 –latek najprawdopodobniej narkotyki miał również w organizmie.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media