fbpx

Polecamy

Konferencja o Prawach Dziecka (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach odbyły się spotkania w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Konferencja zorganizowana została przez policjantów, w której udział wzięły dzieci i młodzież z jednej ze szkół podstawowych z terenu miasta.

Czytaj więcej...

Kolizje, przekroczenia prędkości i kierowcy na "podwójnym gazie". Długi weekend w powiecie starachowickim

  • Dział: Fakty

W poniedziałek zakończyły się działania pod nazwą „Listopadowy Długi Weekend 2019”. Podczas akcji na drogach powiatu starachowickiego doszło do 7 kolizji. Policjanci zatrzymali 3 kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu oraz 4 kierujących którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Czytaj więcej...

Policja poszukuje zaginionej Ady Misiury

  • Dział: Fakty

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionej Ady Misiury, kobieta ma 34-lata i pochodzi ze Starachowic. Ostatni raz kontakt z rodzina nawiązała 4 listopada 2019 roku. Zaginiona w ostatnim czasie przebywała za granicą w Holandii oraz Niemczech.

Czytaj więcej...

Spotkanie w ośrodku szkolenia kierowców

  • Dział: Fakty

W minionym tygodniu policjantka Zespołu Profilaktyki Społecznej oraz policjant z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy spotkali się z kursantami w ośrodku szkolenia kierowców. W czasie zajęć omówili zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym nawiązując do akcji „Reagując Ratujesz”.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media