fbpx

Posypały się wysokie mandaty... (wideo)

  • Dział: Fakty

W trakcie ostatniego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy ujawnili kilku kierujących, którzy rażąco złamali przepisy ruchu drogowego. Troje kierowców w obszarze zabudowanym przekroczyło dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h. Każdy z nich ukarany został wysokim mandatem oraz zatrzymaniem prawa jazdy.

Czytaj więcej...

Poszukiwany, bez uprawnień i z narkotykami

  • Dział: Fakty

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 34 –latka kierującego toyotą. W pojeździe funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Mężczyzna był poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Wysoka kara dla pijanego rowerzysty

  • Dział: Fakty

W czwartek 13 stycznia, w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze policji ze starachowickiej komendy zatrzymali do kontroli 35-latka, który poruszał się na rowerze. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zgodnie z przepisami które obowiązują od początku roku, na mężczyznę został nałożony mandat w wysokości 2500 złotych.


reklama


W czwartek, po godzinie 14 w Krynkach mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Od razu funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 35-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Rowerzysta zgodnie z obowiązującym taryfikatorem otrzymał za popełnione wykroczenie mandat karny w wysokości 2500 złotych.

Czytaj więcej...

Starsza kobieta straciła blisko 24 tysiące złotych

  • Dział: Fakty

W czwartek do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące oszustwa na tzw. policjanta. Przestępca wykorzystując historię z napadem doprowadził 83-letnią mieszkankę miasta do utraty blisko 24 000 złotych. Przypominamy, że policjanci nigdy nie proszą o przekazywanie pieniędzy.

Czytaj więcej...

Zostali oszukani na portalach ogłoszeniowych

  • Dział: Fakty

We wtorek do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zgłosiły się dwie osoby, które złożyły zawiadomienia dotyczące oszustwa za pomocą Internetu. W pierwszym przypadku zgłaszająca powiadomiła, że na jednym z portali dokonała zakupu pawilonu ogrodowego na kwotę 750 złotych. Nie otrzymała zakupionego przedmiotu ani zwrotu pieniędzy, a kontakt ze sprzedawcą się urwał.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media