fbpx

Trzymiesięczny areszt za pobicie

  • Dział: Fakty

Za pobicie 27-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 33-letni mieszkaniec Starachowic. Pokrzywdzony doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jego oprawca może w więzieniu „ odpokutować” za to, co najmniej trzy lata. tyle bowiem wynosi dolna granica kary za powyższe przestępstwo.

Czytaj więcej...

Odpowie za nielegalny proceder

  • Dział: Fakty

W czwartkowe popołudnie starachowiccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 64-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli papierosy, krajankę tytoniową oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Śledczy szacują, że uszczuplenie budżetu Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku wynosi ponad 91 000 złotych.

Czytaj więcej...

Nie uniknął spotkania z policjantami

  • Dział: Fakty

Poważne konsekwencje czekają 22-latka, który wczoraj w nocy kierując motocyklem chciał uniknąć kontroli drogowej. Mężczyzna zignorował sygnał do zatrzymania dany przez funkcjonariusza i salwował się ucieczką. Po kilkukilometrowym pościgu został jednak zatrzymany.

Czytaj więcej...

Policjant ze Starachowic drugi w zawodach dla najlepszego przewodnika psa służbowego (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Zakończyły się dwudniowe zawody o miano najlepszego przewodnika psa służbowego w garnizonie. W dzisiejszych zmaganiach policjanci musieli wykazać się znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy, wiedzą z zakresu przepisów prawa. Czworonożni funkcjonariusze przeszukiwali teren w celu odnalezienia ukrytej osoby. Laureaci otrzymali puchary i nagrody m.in. z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka.

Czytaj więcej...

Napaści i pobicie mieszkańca gminy Brody. Sprawcy aresztowani

  • Dział: Fakty

W ubiegły piątek 40-letni mężczyzna pochodzący z gminy Brody w powiecie starachowickim został brutalnie zaatakowany. Zgłosił na policję, utrzymując, że dwóch napastników zaatakowało go fizycznie, wielokrotnie uderzając go pięściami i kopiąc. Starszy z napastników ukradł mu także telefon komórkowy. Po wszczęciu dokładnego śledztwa policja ostatecznie zatrzymała w środę dwóch sprawców, których zidentyfikowano jako 15-latka i 31-latka.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media