fbpx

Zatrzymani za rozbój

  • Dział: Fakty

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić trójce 17-latków, którzy w miniony czwartek na jednej z ulic w Starachowicach doprowadzili 75-letnią mieszkankę Starachowic do stanu bezbronności ukradli jej torebkę z dokumentami. Cała trójka usłyszała już zarzuty.

Czytaj więcej...

Miniony weekend na drogach powiatu starachowickiego (wideo)

  • Dział: Fakty

Podczas minionego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej jednostki pilnie czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu. Funkcjonariusze w tym czasie wielokrotnie reagowali na wykroczenia kierujących, które realnie zagrażały uczestnikom ruchu. Zatrzymanych zostało dziewięciu kierujących pod wpływem alkoholu, a w niedzielne popołudnie policjanci w trakcie kilku godzin zatrzymali do kontroli czternastu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Czytaj więcej...

Policjanci zatrzymali siedmiu kierujących pod wpływem alkoholu

  • Dział: Fakty

W trakcie weekendu oraz poniedziałkowego poranka na drogach powiatu starachowickiego policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali, aż siedmiu kierujących pod wpływem alkoholu. Dwoje z nich poruszało się na rowerach i w związku z popełnionym wykroczeniem zostali ukarani wyskokami mandatami karnymi. Natomiast pozostali będą tłumaczyli się przed sądem.

Czytaj więcej...

Gorzkie konsekwencje kradzieży rozbójniczej

  • Dział: Fakty

Nawet do 10 lat więzienia za kradzież rozbójniczą może grozić 28-latkowi ze Starachowic, który został zatrzymany we wtorek przez kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Policjanci ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej po kradzieży czekolady zaatakował pracownika w jednym ze sklepów w Starachowicach.

Czytaj więcej...

Z promilami za kierownicą autobusu

  • Dział: Fakty

Niemałe kłopoty czekają 47-latka, który wczoraj wieczorem kierując autobusem na „podwójnym gazie” przekroczył dopuszczalną prędkość o 40 km/h w miejscowości Małyszyn Górny w powiecie starachowickim. Nieodpowiedzialny kierowca miał w swoim organizmie blisko pół promila alkoholu, a w pojedzie przewoził kilku pasażerów.

Czytaj więcej...

Poszukiwany z narkotykami

  • Dział: Fakty

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Wydziału Ruchu drogowego starachowickiej jednostki interweniowali wobec nietrzeźwego 40 –latka, który szedł jezdnią krajowej drogi. Mieszkaniec gminy Brody miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, posiadał przy sobie narkotyki, a także był poszukiwany.

Czytaj więcej...

Wzorowa postawa starachowiczanina

  • Dział: Fakty

Postawą godną naśladowania wykazał się wczoraj po południu 34 - letni mieszkaniec Starachowic. Mężczyzna ujął kierującego znajdującego się pod wpływem alkoholu. Gdy wezwani na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 61-latka, okazało się, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pobawienia wolności.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media