fbpx

Polecamy

Odpowie za podpalenie auta

  • Dział: Fakty

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali w środę 34-latka. Mężczyzna podejrzany jest o podpalenie samochodu osobowego na jednym z osiedli w Starachowicach. Pokrzywdzony wycenił wartość strat na kwotę blisko 47 000 złotych. Teraz mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia, a grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Poszukiwani bez maseczek

  • Dział: Fakty

Policjanci z Wydziału Prewencji starachowickiej komendy w piątek popołudniu zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Okazało się, że mężczyźni byli poszukiwani do obycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich posiadał przy sobie środki odurzające.

Czytaj więcej...

Przestrzeganie przepisów sanitarnych to teraz priorytet

  • Dział: Fakty

Policjanci będą bezwzględnie egzekwować obowiązujące nakazy, zakazy i ograniczenia, aby maksymalnie zmniejszyć transmisję koronawirusa w społeczeństwie. Nie będzie taryfy ulgowej, dla osób które lekceważą przepisy sanitarne. Przestrzeganie przepisów sanitarnych to teraz priorytet dla nas wszystkich.

Czytaj więcej...

Niebezpieczne manewry na drodze krajowej (wideo)

  • Dział: Fakty

W piątek rano policjanci ze starachowickiej grupy Speed, na krótkim odcinku drogi krajowej ujawnili dwóch kierujących, którzy wyprzedzali w miejscu niedozwolonym. Najpierw zauważyli kierującego osobówką, który wyprzedzał inne pojazdy w rejonie przejścia dla pieszych. Gdy włączyli sygnały do zatrzymania zauważyli kierującego ciężarówką, który wyprzedzał w rejonie skrzyżowania. Obaj kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi, a na ich konta doliczono punkty karne.

Czytaj więcej...

Trafił za kraty, za kradzież auta i włamania

  • Dział: Fakty

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali w miniony piątek 34- letniego mieszkańca Starachowic. Śledczy ustalili, że mężczyzna ten odpowiedzialny jest m.in. za kradzież osobowego volkswagena, do której doszło w drugiej połowie lutego br.

Czytaj więcej...

Zatrzymani za włamania i kradzieże

  • Dział: Fakty

Starachowiccy policjanci na przestrzeni minionego i obecnego tygodnia zatrzymali, aż 7 mężczyzn w wieku od 28 i 58 lat, którzy są podejrzewani o włamania i kradzieże na terenie powiatu starachowickiego. Teraz mężczyźni będą tłumaczyć się przed sądem za swoje przewinienia.

Czytaj więcej...

Odpowie za papierosy i tytoń bez akcyzy

  • Dział: Fakty

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą starachowickiej komendy złożyli wizytę 68-letniej mieszkanki miasta. W trakcie czynności funkcjonariusze zabezpieczyli 460 sztuk papierosów oraz 2,5 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. 68-letniej kobiecie grozi teraz wysoka grzywna.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media