fbpx

Polecamy

Weekend zatrzymań narkotykowych

  • Dział: Fakty

Starachowiccy policjanci w miniony weekend podczas prowadzonych interwencji kilkukrotnie natrafili na narkotyki. Osoby, u których funkcjonariusze znaleźli zabronione substancje trafiły do aresztu. Teraz grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Areszt za włamanie

  • Dział: Fakty

Sąd Rejonowy w Starachowicach tymczasowo aresztował na trzy miesiące dwóch podejrzanych o kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie gminy Brody. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej...

Działania "Bezpieczne 50 km/h"

  • Dział: Fakty

W niedzielę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy przeprowadzą działania po nazwą "Bezpieczne 50 km/h" Niestosowanie się do ograniczeń prędkości to cały czas jedna z głównych przyczyn zdarzeń w ruchu drogowych. Głównym celem działań jest poprawa bezpieczeństwa na drodze poprzez eliminowania z dróg kierujących, którzy znacznie tą prędkość przekraczają.

Czytaj więcej...

Obrał niewłaściwy tor jazdy...

  • Dział: Fakty

72-latek kierujący seatem wjechał w piątek wieczorem na torowisko w Starachowicach i jechał nim około kilometra. Będący po służbie policjant zauważył, stojące na torach auto i natychmiast poinformował o tym dyżurnego miejscowej jednostki. Szybkie działanie policjantów zapobiegło nieszczęściu.

Czytaj więcej...

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków

  • Dział: Fakty

Starachowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 34 lat podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mundurowi łącznie zabezpieczyli blisko 120 gramów białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina, ponad 10 gramów suszu roślinnego oraz 4 tabletki prawdopodobnie środków psychotropowych. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie znacznych ilości nawet 10 lat.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media