fbpx

Polecamy

9 osób zatrzymanych za udział w bójce

  • Dział: Fakty

Łącznie 9 osób zostało zatrzymanych przez mundurowych z Komisariatu Policji w Brodach i kryminalnych ze starachowickiej komendy. Nawet do 8 lat więzienia może grozić dwóm mężczyznom, a kolejnym siedmiu 3 lata w miejscu odosobnienia za udział w bójce na terenie gminy Brody.

Czytaj więcej...

Zatrzymany za rozbój

  • Dział: Fakty

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali w minioną sobotę 25-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o dokonanie rozboju oraz posiadanie środków odurzających. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 18 lat.

Czytaj więcej...

Maszyny do gier hazardowych i narkotyki

  • Dział: Fakty

We wtorek policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili i zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych. Mundurowi zatrzymali również dwie osoby, przy których zostały znalezione środki odurzające.

Czytaj więcej...

Policyjnej podsumowanie minionego weekendu

  • Dział: Fakty

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu starachowickiego doszło do ośmiu kolizji oraz ujawniono trzech kierujących samochodami i jednego rowerem pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali również dwa prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Czytaj więcej...

Uwaga na oszustów! Fałszywy policjant próbuje wyłudzać dane osobowe

  • Dział: Fakty

Do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło w piątek kilka zgłoszeń od mieszkańców miasta dotyczących najprawdopodobniej usiłowania wyłudzenia danych osobowych. Dzwoniący mężczyzna przedstawiał się, jako funkcjonariusz Policji i tłumaczył, że posiada podrobiony dowód osobisty osoby z którą rozmawia. Fałszywy policjant dążył do uzyskania danych, aby mógł je zweryfikować z podrobionym dokumentem.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media