fbpx

Wypadek w Chybicach. Cztery osoby w szpitalu

  • Dział: Fakty

19 lipca około godziny 9:10 w miejscowości Chybice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zderzeniu uległy pojazdy Volkswagen Golf oraz Opel Zafira. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 4 osoby.

Czytaj więcej...

„SPEED” na drogach województwa

  • Dział: Fakty

Aby przeciwdziałać niebezpiecznym i agresywnym zachowaniom na drodze oraz ograniczyć liczbę wypadków drogowych, została powołana specjalna grupę o nazwie „SPEED”. Jej trzon stanowić mają najlepsi policjanci drogówki z garnizonu świętokrzyskiego. Dziś na terenie Oddziału Prewencji Policji w Kielcach obył się w tej sprawie briefing prasowy, w którym wziął udział Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach nadkom. Tomasz Janik oraz Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadkom. Kamil Tokarski.

Czytaj więcej...

Starachowicka policja z nowym, nieoznakowanym BMW (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Kielcach oraz Komend Powiatowych Policji w Busku – Zdroju, Ostrowcu Świętokrzyskim, Starachowicach, Sandomierzu, a także we Włoszczowie otrzymali nowe radiowozy. Podczas uroczystości, która odbyła się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zostało przekazanych łącznie 11 nowych pojazdów, w tym 3 oznakowane BMW. Są to pierwsze tego typu radiowozy, które trafiły do naszego garnizonu.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media