fbpx

Polecamy

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  • Dział: Fakty

Starachowiccy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie ponad 60 gramów zakazanych substancji. Kolejne czynności doprowadziły do zatrzymania 42-latka, u którego w domu funkcjonariusze znaleźli 100 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu starachowickiego

  • Dział: Fakty

Podczas ostatnich trzech dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 11 kolizji drogowych. Na szczęcie nie było żadnego wypadku. Zatrzymano do kontroli drogowej jednego kierującego, który przekroczył prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Byli także kierujący bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...

Policyjne podsumowanie ostatnich dni: trzy kolizje, jeden wypadek

  • Dział: Fakty

W trakcie trzech ostatnich dni na terenie powiatu starachowickiego doszło do 4 zdarzeń drogowych, trzech kolizji i jednego wypadku, w którym 46 letni pieszy poniósł śmierć. Zatrzymano do kontroli troje kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Był również kierujący bez uprawnień do kierowania.

Czytaj więcej...

Policyjne podsumowanie pierwszego weekendu nowego roku

  • Dział: Fakty

W trakcie trzech ostatnich dni na terenie powiatu starachowickiego doszło do 7 zdarzeń drogowych. Zatrzymano troje kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Trzech innych kierowców straciło prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Czytaj więcej...

Uwaga na internetowych oszustów!

  • Dział: Fakty

W wyniku pandemii wiele spraw życia codziennego przeniosła się do Internetu. To samo niestety uczynili przestępcy, którzy szukają różnych metod, aby włamać się na nasze konta internetowe, zdobyć dane osobowe oraz dokonać kradzieży pieniędzy z kont internetowych. Dlatego musimy pamiętać, że w wirtualnym świecie również występują zagrożenia.

Czytaj więcej...

Bez maseczki, ale z narkotykami

  • Dział: Fakty

Policjanci z wydziału prewencji starachowickiej komendy zauważyli we wtorek rano mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla Amelii Turek w konkursie „Artystyczny PrzeWODNIK” (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

W ramach IV edycji akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, 26 października 2020 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy pn. „Artystyczny PrzeWODNIK” zorganizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji wspólnie z Partnerem akcji Fundacją PZU. Laureatem tego konkursu została 13 letnia Amelia Turek, która została wyróżniona w kategorii praca plastyczna.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media