fbpx

Polecamy

Rozwiązali zagadkę kwietniowej kradzieży

  • Dział: Fakty

Kryminalni z komisariatu w Morawicy zatrzymali wczoraj na terenie powiatu starachowickiego 28- latka. Śledczy ustalili, że mężczyzna ten, wspólnie ze swoim znajomym pod koniec kwietnia b.r. w jednym z marketów na terenie Chmielnika ukradli artykuły, warte blisko 700 złotych. 28- latka i jego wspólnika, którego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu, wkrótce rozliczy sąd.

Czytaj więcej...

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

  • Dział: Fakty

W czwartek policjanci z starachowickiej komendy zatrzymali 20 i 21-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy młodszym ponad 16 gram, natomiast przy starszym ponad 6 gram narkotyków. Obaj mężczyźni, za przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Czytaj więcej...

Kolejni kierowcy pod wpływem alkoholu

  • Dział: Fakty

Dzisiaj na terenie powiatu starachowickiego zostały przeprowadzone działania pn. „Trzeźwy Poranek”. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy sprawdzili stan trzeźwości 666 kierujących pojazdami. Dwóch nieodpowiedzialnych kierujących poruszało się pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...

Zatrzymani z setkami tysięcy nielegalnych papierosów (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, u których znalezione zostały papierosy bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 230 000 sztuk papierosów. Śledczy szacują, że narażenie na uszczuplenie budżetu Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku mogło wynieść ponad 250 000 złotych.

Czytaj więcej...

Areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków

  • Dział: Fakty

Starachowiccy kryminalni zatrzymali w ubiegły piątek 30-letniego mieszkańca Starachowic, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie za to przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media