fbpx

Polecamy

3 edycja plebiscytu o tytuł „Przyjaznego Dzielnicowego”

  • Dział: Fakty

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach zaprasza do zgłaszania policjantów do Plebiscytu o tytuł "Przyjaznego dzielnicowego". Od 15 maja do 16 czerwca 2019 roku każdy mieszkaniec naszego województwa, instytucja lub organizacja może listownie lub pocztą elektroniczną przesyłać wypełnioną kartę i w ten sposób wyróżnić funkcjonariusza z terenu garnizonu świętokrzyskiego. Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach, powiatowym oraz wojewódzkim.

Czytaj więcej...

Skontrolują kierujących jednośladami

  • Dział: Fakty

W piątek na terenie powiatu starachowickiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzą działania pn. "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego - Bezpieczny Jednoślad". Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem pieszych i kierujących jednośladami.

Czytaj więcej...

Raczył się zupą w nieswoim domu...

  • Dział: Fakty

W środę po południu starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało iż do jednego z domów na terenie gminy Mirzec wszedł nietrzeźwy mężczyzna, po czym zjadł zupę przygotowaną na obiad dla domowników. Teraz 46–latkowi, mieszkańcowi gminy Iłża za zakłócenie miru domowego grozi do roku pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media