fbpx

85-letnia seniorka uwierzyła oszustom

  • Dział: Fakty

W poniedziałek do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące oszustwa na tzw. wypadek. W wyniku działania sprawców seniorka ze Starachowic straciła 30 000 złotych. Przypominamy, że policjanci nigdy nie proszą o przekazywanie pieniędzy i kosztowności.

Czytaj więcej...

Policja podsumowała weekend na drogach

  • Dział: Fakty

W trakcie weekendu na drogach powiatu starachowickiego doszło do 3 kolizji drogowych. Zatrzymano czterech kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu oraz zatrzymano czterech kierowców którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Czytaj więcej...

Odpowie za posiadanie narkotyków

  • Dział: Fakty

W minioną sobotę policjanci z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy podczas czynności wobec 25-latka ujawnili narkotyki. Mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Podpalacze zatrzymani

  • Dział: Fakty

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brodach oraz Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali we wtorek dwóch mężczyzn. 26 i 35-latek podejrzani są o podpalenia budynków gospodarczych, wiat oraz drewnianych domów. Na szczęście w żadnym z tych pożarów nikt nie ucierpiał. Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Uwierzyła fałszywemu policjantowi, straciła 22000 zł.

  • Dział: Fakty

W miniony piątek do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące oszustwa na tzw. policjanta. Niestety, w tym przypadku cel przestępców został osiągnięty. Seniorka straciła ponad 22 000 złotych oraz biżuterię o znacznej wartości. Przypominamy, że policjanci nigdy nie proszą o przekazywanie pieniędzy i kosztowności.

Czytaj więcej...

Przejęli duże ilości spirytusu i nielegalny tytoń (zdjęcia, wideo)

  • Dział: Fakty

Starachowiccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w miniony wtorek do kontroli pojazd marki Mercedes, którego kierowca przewoził dwa kartony butelek z zawartością wyrobów spirytusowych bez polskich znaków akcyzy. Dalej sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, którzy ujawnili nielegalną rozlewnię alkoholu na terenie Skarżyska-Kamiennej.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media