fbpx

Polecamy

Zgłoszeń przybywa, biegi już w niedzielę

  • Dział: Fakty

313 zawodników znajduje się obecnie na liście zgłoszeń do niedzielnej imprezy biegowej w Starachowicach. Tyle osób zadeklarowało już swój udział w tegorocznej Manii Biegania połączonej w tym roku z Półmaratonem Starachowickim. Start biegów zaplanowano na godzinę 10.00.

Czytaj więcej...

Zbliża się MANia Biegania

  • Dział: Fakty

Po raz dziewiąty biegacze przemkną przez Starachowice i powiat starachowicki w ramach MANii Biegania 5 Półmaratonu Starachowickiego. Wydarzenie 19 września organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice, a partnerem głównym jest firma MAN BUS Sp. z.o.o. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w biegu.

Czytaj więcej...

Baza sportowa w Starachowicach wciąż zmienia się na lepsze!

  • Dział: Fakty

Baza sportowa w Starachowicach wciąż przechodzi przez szereg zmian mających na celu przystosowanie jej do potrzeb mieszkańców. Przy wszystkich Szkołach Podstawowych powstały zewnętrzne obiekty sportowe. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wybudowano boisko pełnowymiarowe ze sztuczną nawierzchnią, które cieszy się ogromną popularnością. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje nowe zaplecze sportowe z 8 szatniami, natryskami, pokojami dla trenerów i sędziów czy salą narad. Zmienia się także Stadion Miejski. Niedawno pojawiło się na nim 2 tysiące dodatkowych siedzisk. 

Czytaj więcej...

Plażówka kobiet

  • Dział: Fakty

Para Karolina Pokusa / Julia Sytowicz wygrały drugą edycję starachowickiego turnieju siatkówki plażowej kobiet Leneco Cup rozgrywanego w sobotę na boiskach przy kąpielisku Piachy. W turnieju udział wzięło 9 par.

Czytaj więcej...

Upalny Wilczy Trop

  • Dział: Fakty

Starachowice kolejny raz przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji organizacji Biegów Tropem Wilczym. W niedzielne południe na dwie trasy biegowe ruszyło ponad 150 zawodników. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi sięgnęli po puchary i nagrody.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media