fbpx

XI Bieg Tropem Wilczym na ulicach Starachowic (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Od 2011 roku w Polsce oficjalnie obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Narodowej „Żołnierzy Wyklętych”, a od 2013 roku w wielu miastach Polski organizowany jest Bieg Tropem Wilczym - to świetna okazja do propagowania pamięci bohaterów i sportowego stylu życia. W tym roku odbyła się jedenasta edycja wydarzenia, po raz kolejny udział w niej mogli wziąć także miłośnicy bieg ze Starachowic i okolic.

Czytaj więcej...

Płetwonurkowie z "Kalmara" przetestowali wodę w Lubiance

  • Dział: Fakty

Wielu mieszkańców miasta z pewnością wyczekuje lata i z tęsknotą wspomina kąpiele nad Lubianką. Tę tęsknotę pogłębiać może fakt, że zbiornik od kilku sezonów pozostawał zamknięty, a w te wakacje wreszcie ma powrócić do użytku. Choć do lata dzielą nas nadal miesiące, płetwonurkom z "Kalmara" już udało się zażyć kąpieli w Lubiance.

Czytaj więcej...

Bilardowe Mistrzostwa Świata w Kielcach: Polacy poznali pierwszych rywali. W puli 1,5 miliona złotych!

  • Dział: Fakty

Już 1 lutego w Kielcach rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Bilard 9-bil, za które odpowiedzialna jest słynna organizacja Matchroom. W imprezie transmitowanej przez największe sportowe platformy streamingowe na świecie weźmie udział dwunastu zawodników reprezentacji Polski. Sportowcy występujący z orzełkiem na piersi poznali pierwszych rywali.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media