fbpx

Star awansował do czwartej ligi

  • Dział: Fakty

Już za miesiąc minie 16 lat od ostatniego pojedynku piłkarzy Staru Starachowice w rozgrywkach czwartej ligi. Nasi piłkarze dłużej nie będą już jednak czekać. W ostatniej kolejce ligowej zapewnili sobie już sportowy awans i jesienią zagrają w czwartej lidze świętokrzyskiej.

Czytaj więcej...

3. Półmaraton Starachowicki za nami (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Za nami trzecia edycja biegu uliczno – leśnego „3. Półmaraton Starachowicki”. Wydarzenie z roku na rok zwiększa swój zasięg. Ta edycja zgromadziła 333 miłośników biegania – bardziej i mniej zaawansowanych. Jednak bez względu na wypracowaną kondycję, pokłady sił i preferowaną długość trasy – każdy mógł wybrać dystans dla siebie.

Czytaj więcej...

Obchody 3 Maja – patriotycznie i na sportowo

  • Dział: Fakty

Najpierw uroczysta msza święta, przemarsz pod Pomnik Niepodległości oraz złożenie kwiatów, a później Rowerowa Majówka – otwarcie sezonu turystycznego w powiecie starachowickim – tak w dużym skrócie wyglądać będą tegoroczne obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja, organizowane przez Powiat Starachowicki. Już dzisiaj zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców!

Czytaj więcej...

Star góruje w Zenicie (wideo)

  • Dział: Fakty

Piłkarze Staru Starachowice umocnili się na prowadzeniu w tabeli świętokrzyskiej klasy okręgowej. „Zielono-czarni” wygrali w Chmielniku z miejscowym Zenitem 4:3, choć po 18 minutach rywale prowadzili już 3:0.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media