fbpx

Młodzi zawodnicy Staru kończą sezon (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Podczas zakończenia sezonu drużyn trampkarzy starszych i trampkarzy młodszych, zawodnicy Staru Starachowice otrzymali pamiątkowe medale w podziękowaniu za godne reprezentowanie zielono-czarnych barw w zakończonych właśnie rozgrywkach. Podobne wydarzenie podsumowujące sezon w przypadku juniorów starszych i młodszych odbędzie się w najbliższą sobotę. Dziękujemy za cały sezon naszym młodym zawodnikom i ich trenerom!

Czytaj więcej...

Starachowicka Strzała 2022 w Starachowicach. Tak było! (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

To była wyjątkowa próba kolarskich charakterów! Starachowicka Strzała 2022 w Starachowicach, organizowana przez Grzegorza Wajsa, ponownie okazała się fenomenalnym widowiskiem. Kolarskie Miasteczko ze startem i metą wyścigów znalazły się przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Starachowicka Strzała była inauguracją nowego cyklu szosowego Poland Bike Road, który obejmuje także Memoriał Stanisława Królaka (16 czerwca w Warszawie).

Czytaj więcej...

Sprawni razem

  • Dział: Fakty

Drużyna piłkarska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach zdobyła tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego na XI Mistrzostwach w Piłce Nożnej Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...

Lider na pięć! Star rozgromił AKS Busko (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Star Starachowice pokonał w wyjazdowym meczu Hummel IV ligi AKS 1947 Busko-Zdrój, notując tym samym najwyższą w bieżącym sezonie wyjazdową wygraną. Strzelecki festiwal rozpoczął w 28. minucie spotkania Jakub Nowocień. Dosłownie kilkadziesiąt sekund później wynik podwyższył Wiktor Chomczenko, a kolejne trzy trafienia złożyły się na hat-trick Bartosza Szydłowskiego.

Czytaj więcej...

Czwarte miejsce w Rybniku

  • Dział: Fakty

Młodziczki UMKS Gracz Starachowice na fazie ćwierćfinałowej Mistrzostw Polski zakończyły rywalizację w tegorocznym sezonie koszykarskim. Nasza drużyna na turnieju w Rybniku zajęła czwarte miejsce i odpadła z gry o medale.

Czytaj więcej...

Kolarski weekend już za miesiąc

  • Dział: Fakty

Rozpoczynamy odliczanie do kolejnej edycji Starachowickiej Strzały. Przed nami szósta edycja tej kultowej już imprezy bijącej co roku rekordy popularności. Tym razem impreza kolarska w Starachowicach potrwa dwa dni. Do niedzielnego ścigania na znanej już trasie organizatorzy dołączają jeszcze sobotnią czasówkę.

Czytaj więcej...

Smutne święta Staru. Wierna wygrywa przy Szkolnej (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Star Starachowice przegrał w 23. kolejce Hummel IV ligi z Wierną Małogoszcz 3:4. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy w 21. minucie za sprawą Włodzimierza Putona objęli prowadzenie. Wierna wyrównała jednak stan gry, by po zmianie stron zdobyć kolejne 3 bramki. Star gonił wynik, jednak bezskutecznie – 3 punkty opuszczają Starachowice.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media