fbpx

Polecamy

Starachowice strzelecką stolicą Polski? (wideo)

  • Dział: Fakty

Prezydent Starachowic Marek Materek wspólnie z posłem na Sejm RP Krzysztofem Lipcem wizytowali starachowicką strzelnicę. Obiekt po gruntownym remoncie stanowi powód do dumy i chlubę dla miasta. Prezydent podziękował parlamentarzyście za pomoc w pozyskaniu funduszy na wykonaną modernizację. Poseł zadeklarował dalszą pomoc i wsparcie przy realizacji kolejnych inwestycji sportowych.

Czytaj więcej...

4. Półmaraton Starachowicki - Obrońcom Starachowic za nami (dużo zdjęć)

  • Dział: Fakty

W niedzielę 6 września odbył się 4. Półmaraton Starachowicki. Tegoroczna edycja imprezy została opatrzona hasłem “Obrońcom Starachowic”, ponieważ jej termin zbiegł się z rocznicą obrony miasta przed Niemcami w trakcie Kampanii Wrześniowej w 1939 roku. Bieg był więc dla wielu zarówno okazją do sprawdzenia swoich sportowych możliwości, ale także uczczenia ważnego wydarzenia z historii miasta.

Czytaj więcej...

Zaserwują pomoc dla oddziału w Kielcach

  • Dział: Fakty

Karolina to młoda starachowiczanka, która w czerwcu 2020 roku razem z koleżanką uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Idące chodnikiem nastolatki potrącił samochód, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Jedna z dziewczyn trafiła do szpitala w Skarżysku, druga została przewieziona na urazówkę do Kielc.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media