fbpx

Polecamy

Zwycięska inauguracja wiosny dla Staru Starachowice (ZDJĘCIA)

  • Dział: Fakty

W niedzielne popołudnie na murawie boiska przy ul. Szkolnej drużyna Staru Starachowice zainaugurowała rundę wiosenną IV ligi świętokrzyskiej. Zespół prowadzony przez Arkadiusza Bilskiego podejmował jednego z ligowych outsiderów, Lubrzankę Kajetanów. Mimo niekorzystnego rezultatu do przerwy, mecz zakończył się zwycięstwem „Zielono-Czarnych” 3:1 po trafieniach Mariusza Fabjańskiego, Bartosza Gębury i Klaudiusza Marca.

Czytaj więcej...

Mateusz Borkowski z medalem na Halowych Mistrzostwach Europy (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Sukcesem zakończyły się dla reprezentacji Polski Halowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Biało-czerwoni zdobyli łącznie 10 medali, poprawiając swój wynik sprzed dwóch lat z Glasgow pod względem liczby krążków. Jedyny złoty medal dla Polski wywalczył Patryk Dobek, zwyciężając finałowy bieg na 800 metrów. Mogliśmy również cieszyć się z pięciu srebrnych i czterech brązowych medali.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na V Starachowicką Strzałę

  • Dział: Fakty

To będzie znów prawdziwe kolarskie widowisko. W niedzielę 30 maja w Starachowicach odbędzie się V Starachowicka Strzała, wyścigi wyłącznie na rowerach szosowych. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów, znajdą się przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Obowiązuje limit uczestników.

Czytaj więcej...

V Starachowicka Strzała

  • Dział: Fakty

Ruszyły zapisy na V Starachowicką Strzałę, kolarskie wyścigi organizowane przez Poland Bike przy współpracy m.in. z Powiatem Starachowickim. Rowerowe zmagania zaplanowane zostały na 30 maja br., tym razem dla miłośników szos. Lepiej się spieszyć, obowiązuje limit uczestników.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media