fbpx

Polecamy

AKRO STAR ze sportowymi sukcesami w Warszawie

  • Dział: Fakty

W dniach 28-29 listopada, na warszawskim Tarchominie, o medale w II Ogólnopolskich Zawodach w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce „Młode Nadzieje" zawalczyli zawodnicy i zawodniczki w kategoriach AcroBasic, klasa młodzieżowa, trzecia i druga. Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy Gazela.

Czytaj więcej...

Złota Zuzanna Pacek

  • Dział: Fakty

Podwarszawska Zielonka okazała się szczęśliwym miejscem dla reprezentantki Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin „Senshi”. Zuzanna Pacek wzbogaciła swoją kolekcję tytułów mistrzowskich o złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek. Starachowiczanka okazała się najlepsza w rywalizacji kata juniorek.

Czytaj więcej...

Agata Nowak znów na podium

  • Dział: Fakty

Pandemia koronawirusa w Polsce doprowadziła do zmian w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Wrzesień i październik tego roku okazały się miesiącami, w których poznaliśmy medalistów krajowego czempionatu w tej dyscyplinie sportu w różnych kategoriach wiekowych. W gronie zdobywców medali nie zabrakło Agaty Nowak ze Świtu Starachowice.

Czytaj więcej...

VI Memoriał Mirosława Cedry (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

W miniony piątek i sobotę, 23 i 24 października 2020 r., na mirzeckim orliku rozgrywane były zawody piłkarskie zorganizowane in memoriam zmarłego w 2012 r. radnego Mirosława Cedry, który w Radzie Gminy w Mircu koordynował rozgrywki sportowe i sam w nich uczestniczył, a na co dzień był dobrym człowiekiem otwartym na ludzkie problemy.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media